U elektrotehničku energetsku obnovu kreće ambulanta Doma zdravlja u Pregradi. Kompletno će se izmijeniti sustav unutarnje rasvjete, na 3 etaže sa novim LED svjetiljkama. Izvođač radova uveden je u posao, radovi su vrijedni 89 tisuća eura. Zamjenica župana Jasna Petek rekla je kako se sustavno ulaže u ispostave Doma zdravlja, kako u infrastrukturu tako i u medicinsku opremu. „U Pregradi smo nedavno obnovili stolariju, a sada krećemo i elektrotehničku energetsku obnovu. Naravno da od izvođača i nadzora očekujemo kvalitetne radove, na korist i pacijenata i djelatnika Doma zdravlja koji vrijedno rade u ovoj ambulanti“, istaknula je zamjenica župana Petek, dok je ravnateljica Doma zdravlja Krapinsko-zagorske županije Željka Žnidarić zamolila sve koji dolaze u ambulantu u Pregradu za razumijevanje dok traju radovi. „Dat ćemo sve od sebe da se radovi provedu sa što manje ometanja pacijenata, no jednako tako molim i pacijente i djelatnike za razumijevanje, a Krapinsko-zagorskoj županiji zahvaljujem što je omogućila realizaciju projekta“, poručila je ravnateljica Žnidarić „Svako ulaganje na području našega grada je od velike važnosti za cijelu zajednicu. Vidljivo je da se oko doma zdravlja u proteklo vrijeme jako puno radilo, a posebno nam je drago što se i dalje ulaže na čemu zahvaljujem Krapinsko-zagorskoj županiji“, poručila je potpredsjednica Gradskog vijeća Grada Pregrade Davorka Filipčić. U obilasku ambulante bili su i pročelnica Upravnog odjela za zdravstvo, socijalnu politiku, branitelje, civilno društvo i mlade Krapinsko-zagorske županije Martina Gregurović Šanjug, pomoćnica ravnateljice Doma zdravlja Krapinsko-zagorske županije za sestrinstvo Biserka Sviben te stariji voditelj projekata u REGEA-i Miljenko Jagarčec.




