Kinodvorana u Zaboku sinoć je bila pretijesna za sve mališane i roditelje koji su željeli vidjeti novo dramsko ostvarenje odgojiteljica iz Dječjeg vrtića Zipkica. Prema riječima ravnateljice vrtića Dijane Lovinčić Crnković, svake godine u blagdansko doba svojom predstavom tete nastoje razveseliti djecu te na taj način obogatiti adventska događanja u gradu. Djeca su oduševljeno pratila predstavu Ogledalce, priču o ogledalu pronađenom na snijegu u šumi u kojem su šumske životinje vidjele svoj lik. Priča je završila zajedničkim blagdanskim druženjem svih šumskih životinja i važnom porukom da se za blagdane ne bi trebali ljutiti ni na koga već podijeliti svoje srce i radost s drugima.
BROJ PREGLEDA: 98




