Vijesti

ŠUG Gornja Šemnica pobjednik tradicionalnog turnira MNK Gorbi u Gornjoj Bistri

Pobjednička ekipa ŠUG Gornja Šemnica / Foto: MNK Gorbi / Facebook

Malonogometni klub Gorbi organizirao je u Gornjoj Bistri tradicionalni turnir koji je okupio 24 ekipe koje su u tri dana razigravale po skupinama, a zatim one najbolje i u završnici. Pobjeda je na kraju pripala Športskoj udruzi građana Gornja Šemnica koja je nagrađena peharom, novčanom nagradom i poklon bonom sponzora. Drugo mjesto osvojio je Caffe Bar Deny, a treće domaćini iz Malonogometnog kluba Gorbi. Najboljim igračem turnira proglašen je Nikola Mutak, a najboljim golmanom Jurica Hanžek.

Posljednje vijesti