U Čakovcu je održano Prvenstvo Hrvatske u kuglanju za tendeme u kategoriji mlađih juniora do 18 godina. Kuglački klub Zabok nastupio je s dvije ekipe, a obje su osvojile medalje. Zabok 3 u sastavu Josip Kobelščak i Lovro Grljač zaustavljen je u finalu od Goranina 1 i osvojili su srebro. Zabok 1 u sastavu Bruno Tomek i Martin Gojšić došao je do bronce. U polufinalu su ispali od klupskih kolega Zaboka 3.

Na kuglani ZIVT u Zaboku odigrano je Pojedinačno prvenstvo Krapinsko-zagorske županije za sezonu 2022./2023. Nakon dva nastupa, županijski prvak postao je Martin Huis iz Kuglačkog kluba Zabok s 1.215 srušenih čunjeva. Drugo mjesto osvojio je Darko Bratković iz Obrtnika Oroslavje s 1.207 čunjeva, dok je treći bio Dalibor Hršak iz Zaboka s 1.206 srušenih čunjeva. Nastupilo je ukupno 29 igrača iz sva tri zagorska kluba.