Košarkaši Zaboka ugostili su Split u 25. kolu Favbet Premijer lige i izgubili 89:80. Nakon dvije vezane pobjede nad Cedevitom Junior i Cibonom, Zabok je odigrao još jedan dobar susret, ali nije uspio stići do bodova. Split ima prednost od dva koša nakon prve četvrtine i plus četiri na poluvremenu. I u nastavku Zabok drži priključak do pred kraj treće četvrtine kada Split bježi na osam koševa prednosti i prednost zadržava do kraja utakmice. Zabok je predvodio Antonio Sikirić s 27 koševa. Još su igrali Dinamo Zagreb-Bosco 102:76, Dubrovnik-Cedevita Junior 66:55 i Alkar-Zadar 65:73. Susret Dubrava-Škrljevo igra se danas. Na ljestvici vodi Zadar s omjerom od 23 pobjede i dva poraza. Zabok je sedmi s 12 pobjeda i 13 poraza. U sljedećem kolu Zabok gostuje kod Zadra.