Košarkaši Zaboka u 7. kolu HT Premijer lige igrali su derbi začelja protiv Škrljeva te su upisali novi poraz. Gosti su slavili 91:80. Škrljevo je bolje otvorilo susret i u prvoj četvrtini steklo 11 koševa prednosti. No, Zabok se vraća u drugoj i dolazi do minusa od pola koša, ali gosti odlaze na odmor s plus četiri. U drugom poluvremenu Škrljevo ponovno počinje graditi prednost i dolaze do 18 koševa prednosti. Zabok je pokušavao, imao nekoliko dobrih minuta, ali nije uspio preokrenuti utakmicu. S 19 koševa Zabok je predvodio Marko Perović. U ostalim utakmicama: Dinamo Zagreb-Zadar 87:97, Šibenka-Bosco 81:74, Cedevita Junior-Furnir 63:67, Alkar-Cibona 70:81 i Gorica-Split 88:94. Na ljestvici vode Cibona i Zadar s 13 bodova. Zabok je na posljednjem dvanaestom mjestu s osam bodova. U sljedećem kolu Zabok gostuje kod Splita.