Šahovska momčad Gimnazije Antuna Gustava Matoša iz Zaboka osvojila je prvo mjesto na državnom prvenstvu. Nakon devet kola imali su 16 bodova, ispred Prve gimnazije Varaždin i Srednje škole dr. Antuna Barca iz Crikvenice koje su imali po 13. Momčad zabočke Gimnazije nastupila je u sastavu Kevin Kucelj, Roko Jaković, Šimun Mlinarić, Vito Domić i Domagoj Varžić pod vodstvom prof. Miroslava Komara.
BROJ PREGLEDA: 412


