U polufinalu doigravanja za ostanak u 3. Hrvatskoj rukometnoj ligi Središte, Bedekovčina je gostovala kod Iluzije u Velikoj Gorici i pobijedila 31:30 nakon izvođenja sedmeraca. U regularnom dijelu utakmice bilo je 27:27. Bedekovčina je vodila cijelo prvo poluvrijeme i na odmor otišla s dva gola prednosti. Domaći su izjednačili u 37. minuti, pa kasnije i prešli u vodstvo. Ipak Bedekovčina prema kraju utakmice ponovno preuzima vodstvo i u posljednjoj minuti ima dva gola prednosti, koje ne uspijeva sačuvati. Tada se ušlo u rulet sedmeraca u kojem su Bedekovčani izašli kao pobjednici. Najefikasniji je bio Dejan Končić koji je postigao 13 golova i odlučujući sedmerac. Bedekovčina je ovom pobjedom izborila nastup u 3. Hrvatskoj rukometnoj ligi Središte i sljedeće sezone. Još moraju odigrati utakmicu za 13. mjesto protiv Poleta iz Dugog Sela koji je u drugom polufinalu pobijedio Zagoricu iz Velike Gorice 30:26. Ova utakmica igra se tek za prestiž jer su obje ekipe sačuvale svoj trećeligaški status.