U 3. Hrvatskoj rukometnoj ligi Središte igralo se 5. kolo. Bedekovčina je gostovala kod ZG Dubrave i pobijedila 34:24. Domaći su bolje otvorili utakmicu. U 17. minuti imali su i četiri gola razlike, ali je do poluvremena Bedekovčina uspjela poravnati. Na početku drugog poluvremena Bedekovčina odmah preuzima vodstvo i više ga ne ispušta te ga povećava do konačnih plus deset. U redovima Bedekovčine Dejan Končić i Karlo Jurina postigli su po devet golova. Još su igrali: Maksimir Pastela II-Trnje 34:34, Moslavac-Zagorica 30:24, Silent-Odema 26:30 i Sloga Novoselec Križ-Metalac II 29:25. Polet i PPD Zagreb II igraju u srijedu. Na ljestvici vodi Sloga Novoselec Križ s devet bodova, dok je Bedekovčina peta sa šest. U sljedećem kolu Bedekovčina će ugostiti Polet iz Dugog Sela.