U 3. Hrvatskoj rukometnoj ligi Središte – skupina A igralo se 2. kolo. Bedekovčina je bila domaćin zagrebačkoj Odemi i izgubila 30:25. Bedekovčina je bolje otvorila utakmicu i vodila do polovice prvog poluvremena. Nakon toga Odema izjednačuje i prelazi u vodstvo, koje do poluvremena raste na +7. Bedekovčina se ne uspijeva vratiti u drugom poluvremenu tek su malo ublažili poraz. Najefikasniji kod Bedekovčine bili su Marko Mohač s osam i Dejan Končić sa sedam golova. U ostalim utakmicama: PPD Zagreb II-Maksimir Pastela II 46:23, Zagorica-Silent 27:31, Trnje-Moslavac 28:26, Metalac II- ZG Dubrava 33:25 i Sloga Novoselec Križ-Polet 28:28. Na ljestvici vode PPD Zagreb II i Metalac II s četiri boda. Bedekovčina je peta s dva boda. U sljedećem kolu Bedekovčina igra kod Maksimir Pastele II.