Rukometaši Bedekovčine gostovali su u 7. kolu 3. Hrvatske rukometne lige Središte kod Moslavca u Popovači i izgubili 23:21. Domaći su poveli na početku, da bi Bedekovčina sredinom prvog poluvremena uspjela izjednačiti i prijeći u vodstvo. No, Moslavac nakon toga postiže seriju golova i na poluvrijeme odlazi s prednošću od četiri razlike. U drugom poluvremenu Bedekovčina pokušava okrenuti rezultat, ali jedino što uspijeva je smanjiti prednost domaćih koji upisuju pobjedu. Najefikasniji kod Bedekovčine bio je Marko Mohač sa šest golova. U ostalim utakmicama: Polet-Odema 21:33, Metalac 2-Zagorica 38:27, Sloga Novoselec Križ-PPD Zagreb 2 30:29 i Silent-Trnje 31:33, dok je utakmica ZG Dubrava-Maksimir Pastela 2 odgođena. Na ljestvici vodi Sloga Novoselec Križ s 13 bodova. Bedekovčina je na petom mjestu sa šest bodova. U sljedećem kolu Bedekovčina će ugostiti Slogu Novoselec Križ.