Rukometaši Bedekovčine dočekali su u 8. kolu 3. Hrvatske rukometne lige Središte vodeću Slogu Novoselec Križ i pobijedili 25:21. Nakon izjednačenog početka, Bedekovčina se odvojila i na poluvrijeme otišla s prednošću 12:8. U drugom poluvremenu Sloga se u jednom trenutku približila na gol razlike, ali je Bedekovčina ponovno podiže prednost i na kraju stiže do pobjede od četiri gola razlike. Po šest golova u redovima Bedekovčine postigli su Dejan Končić i Karlo Jurina, a po pet Marko Mohač i Tibor Turković. U ostalim utakmicama: PPD Zagreb 2-Metalac 2 42:28, Trnje-Zagorica 33:33, Odema-Moslavac 29:32, Silent-ZG Dubrava 29:19 i Maksimir Pastela 2-Polet 38:40. Na ljestvici vode PPD Zagreb 2 i Sloga Novoselec Križ s 13 bodova. Bedekovčina je šesta s osam bodova. U sljedećem kolu Bedekovčina gostuje kod Metalca 2.