Krapinski Zagorec nastavlja s pobjedama u Trećoj nogometnoj ligi – središte. U 14. kolu na gostovanju su sa 4 : 1 savladali Bistru. Na poluvremenu je bilo 3 : 0 za Zagorec, a golove su postigli u 4. minuti Matija Smrekar te u 29. i 35. Vanja Pelko. Domaći su početkom drugog poluvremena smanjili na 1 : 3 iz penala, a konačnih 4 : 1 za Zagorec je postigao Matej Hoić u 55 minuti, također s 11 metara. Zagorec je imao još niz odličnih prilika tako da se može reći da je domaćin s ovih  4 : 1 još i dobro prošao. Gaj iz Mača je na svojem terenu izgubio 2 : 3 od Trešnjevke. Gaj je poveo već u prvoj minuti golom Tomislava Haramusteka, no gosti su već u 7.  minuti  izjednačili te deset minuta kasnije i poveli 2 : 1, a obadva gola je postigao Vladimir Burić. U 60 minuti Vinko Kotarski izjednačuje na 2 : 2, da bi gol za konačnu pobjedu  Trešnjevke postigao Josipović u 72. minuti. U ostalim susretima ovoga kola Vrbovec je sa 3 : 1 pobijedio vodeći Dinamo  iz Odranskog Obreža, Kurilovec – Ponikve 1 : 0, Karlovac – Maksimir 2 : 0, Segesta – Mladost Petrinja 2 : 1, Ravnice – Lučko 1 : 0, Vrapče – Lukavec 4 : 1 i Trnje – HAŠK 3 : 2. Zagorec je i dalje na prvom mjestu ljestvice, ali sada sa tri boda prednosti pred drugoplasiranom ekipom Dugog Sela, Zagorec ima 33, a Dugo Selo 30. Treći je i dalje Gaj sa 26 bodova. Četvrto Trnje ima 25 bodova, peto Lučko 24,  šesti Vrbovec 23, sedmi Karlovac 22,  osmo Vrapče i deveti HAŠK imaju po 21 bod, deseti Kurilovec 20,  jedanaesta Bistra i dvanaeste Ravnice imaju po 19 bodova,  trinaesti Maksimir 17, četrnaesti Lukavec 14, petnaesta Trešnjevka 12, šesnaesta Segesta 9, sedamnaesta Mladost Petrinja 7 i zadnje Ponikve 5 bodova. U idućem kolu Zagorec je subotu od 14 sati  domaćin Trnju,  a Gaj gostuje kod HAŠK-a.

U velikom derbiju 12. kola Četvrte nogometne lige – središte, Podskupina A, Golubovec je na svojem terenu sa 2 : 1 pobijedio  ekipu vodećeg Dinama iz Odranskog Obreža i nanio im prvi poraz u prvenstvu. Domaći su pobjednički gol postigli u 90. minuti s 11 metara.  U susretu zagorskih klubova Stubica je kod kuće izgubila od Straže 2 : 3, zabočka Mladost je sa visokih 6 : 1 nadigrala Dugu Resu, Tondach je sa 4 : 1 savladao posljednji Slunj, a Klanjec je izgubio 0 : 2 na gostovanju u Svetoj Klari kod Poleta. Golubovec je i dalje drugi na ljestvici, ali se približio vodećem Dinamu iz Odranskog Obreža na samo bod, Dinamo ima 31, Golubovec 30. Mladost Zabok je  četvrta sa 22 boda, Tondach osmi sa 16 bodova i susretom manje, Stubica jedanaesta sa 12, Klanjec trinaesti s 11 bodova, a Straža četrnaesta sa 10 bodova i utakmicom manje. U idućem 13. kolu u subotu od 14 sati Mladost Zabok gostuje kod vodećeg Dinama u Odranskom Obrežu, a Tondach kod Blata dok Straža na svojem terenu  igra protiv Zagreba. U nedjelju od 14 sati u zagorskom derbiju igraju Klanjec i Golubovec, a Stubica gostuje kod posljednjeg Slunja.

U derbiju 11., zadnjeg jesenskog kola u Prvoj zagorskoj nogometnoj ligi  Rudar iz Dubrave Zabočke je na svojem terenu sa 4 : 1 pobijedio vodeću Pregradu i tako osigurao naslov jesenskog prvaka. Pregrada je pala na četvrto mjesto, jer su je prestigli Ivančica, koja je u ovom kolu na gostovanju sa 1 : 0 pobijedila Lobor,  i Oroslavje koje je, također na gostovanju, savladalo Inkop sa 3 : 2.  Matija Gubec je izgubio od Jedinstva 1 : 3, Mladost iz Marije Bistrice od Oštrca 0 : 3, a Omladinac je sa 3 : 1 pobijedio ekipu Rudara iz Mihovljana. Prvak, Rudar iz Dubrave Zabočke, završava prvi dio prvenstva sa 25 bodova, druga Ivančica i treće Oroslavje imaju po 24, četvrta Pregrada 23 boda. Peti Oštrc i šesti Inkop imaju po 18 bodova, sedma Mladost Marija Bistrica 17, osmo Jedinstvo 16, deveti Lobor 7, deseti Omladinac 6, jedanaesti Rudar Mihovljan 5 i zadnji Matija Gubec 2 boda.