Krapinski Zagorec je u 13. kolu Treće nogometne lige – središte na svojem terenu sa 2 : 1 savladao Vrapče i zadržao prvo mjesto na ljestvici. Gosti su poveli u 31. minuti, na 1 : 1 izjednačio je Strabić u 74., a gol za konačnih 2 : 1 postigao je Smrekar u 88. minuti iz penala. Mačanski Gaj je na gostovanju kod Trnja izgubio 2 : 3. Trnje je povelo u 60. minuti, Gaj izjednačio u  70. golom Rihtara, a onda je pred sam kraj susreta Gaj u  dvije minute primio još dva gola  za vodstvo Trnja 3 : 1 da bi na konačnih 2 : 3 smanjio Vukadin u drugoj minuti sudačke nadoknade. Vodeći Zagorec ima 30 bodova, koliko i drugoplasirano Dugo Selo, a  Gaj je treći sa 26 bodova.

U Četvrtoj nogometnoj ligi – središte, Podskupina A, od zagorskih klubova Golubovec je na gostovanju pobijedio Dugu Resu 1 : 0, Klanjec i Špansko su odigrali 2 : 2, Stubica je izgubila 0 : 2 na gostovanju kod Prečkog, a zabočka Mladost je kod kuće poražena od Brezovice 0 : 3. Zagorski derbi između Straže i Tondacha nije odigran zbog korone kod nekoliko igrača Straže. Na ljestvici Golubovec je drugi sa 27 bodova, Mladost peta sa 19, Tondach osmi s 13 bodova i susretom manje, Stubica jedanaesta sa 12 bodova, Klanjec trinaesti s 11 bodova i Straža petnaesta sa 7 bodova i utakmicom manje.

U derbiju 10. kola Prve zagorske nogometne lige vodeći Rudar Dubrava Zabočka i drugoplasirana  Ivančica su u Zlatar Bistrici odigrali 1 : 1 pa je prvo mjesto na ljestvici preuzela Pregrada koja je u ovom kolu sa 3 : 0 pobijedila ekipu Mladosti iz Marije Bistrice. Rudar Mihovljan sa 3 : 0 je pobijedio Matiju Gupca, Jedinstvo i Lobor su odigrali 2 : 2, Oštrc je sa 1 : 0 savladao  ekipu Inkopa, a Oroslavje sa  4 : 0 Omladinca. Vodeća Pregrada ima 23 boda, drugi Rudar Dubrava Zabočka 22, treća Ivančica i četvrto Oroslavje po 21 bod i među te četiri ekipe će biti odlučen jesenski prvak u idućem, zadnjem kolu prvog dijela prvenstva. Peti Inkop ima 18 bodova, šesta Mladost Marija Bistrica 17, sedmi Oštrc 15, osmo Jedinstvo 13, deveti Lobor 7, deseti Rudar Mihovljan 5, jedanaesti Omladinac 3 i dvanaesti Matija Gubec 2 boda.