Radovi na izgradnji nogostupa u naselju Mikši na području općine Radoboj privedeni su kraju, a završena je i prva faza asfaltiranja. Početak radova na drugoj fazi počinje krajem rujna odnosno početkom listopada. Uveden je u posao izvođač radova za izgradnju cestu od škole do vrtića. Pri završetku je i unutarnje uređenje prostora stare radobojske pošte gdje će se smjestiti jedna jaslička skupina djece iz dječjeg vrtića. Ujedno su počele pripreme povo dom Dana općine koji se obilježava krajem listopada.
BROJ PREGLEDA: 56


