U 20. kolu Druge hrvatske nogometne lige Zagorec je u Krapini ostvario važnu pobjedu 1:0 protiv Zrinskog Jurjevca. Gol odluke postigao je Stiperski u 12. minuti. Pobjeda protiv kluba iz samog vrha ljestvice još dodatno dobiva na vrijednosti kad se tome doda i činjenica da je Zagorec zbog crvenog kartona Čondrića, od 35. minute igrao s igračem manje, a ekipa se jedva skupila zbog problema s bolesti koja se uvukla među igrače i trenere. U ostalim utakmicama: Dugo Selo-Hrvace 3:2, Osijek II-Bjelovar 2:1, Grobničan-Međimurje 3:1, Jadran Poreč-Jadran Ploče 1:0, Trnje-Marsonia 2:1, Mladost Ždralovi-Opatija 1:1 i Sesvete-Belišće 2:0. Na ljestvici vodi Jadran Ploče s 42 boda. Zagorec se popeo na 14. mjesto sa 16 bodova. U sljedećem kolu Zagorec gostuje kod Međimurja u Čakovcu.

U Trećoj nogometnoj ligi Centar igralo se 22. kolo. U Maču je Gaj ugostio Bistru i pobijedio 2:1. Gaj je poveo u 5. minuti golom Haramusteka. Bistra izjednačuje u 37., a pogađa Lučak. Svoj drugi i pokazalo se na kraju pobjednički gol, Haramustek postiže u 43. minuti iz jedanaesterca. U ostalim utakmicama: Dinamo Odranski Obrež-Sava Strmec 3:0, Kurilovec-Vrapče 1:1, Lukavec-Vrbovec 3:1, HAŠK-Lučko 1:3, Mladost Petrinja-Segesta 2:1, Trešnjevka-Karlovac 1:2, Ponikve-Ravnice 2:1 i Samobor-Maksimir 4:0. Na ljestvici vodi Karlovac s 54 boda. Gaj se popeo na 7. mjesto s 32 boda, a Bistra je 13. s 24. U sljedećem kolu Gaj gostuje kod Ravnica, a Bistra je domaćin Trešnjevki.

U Četvrtoj nogometnoj ligi Središte – skupina A igralo se 19. kolo. Još u petak je Stubica gostovala kod Prečkog i izgubila 5:1. Stubica je povela golom Štoka na samom početku utakmice u 2. minuti, ali Prečko okreće već do poluvremena i u nastavku samo povećava svoju prednost. Golubovec je gostovao kod Poleta u Svetoj Klari i pobijedio 2:0, golovima Vujice. Tondach je na gostovanju kod Španskog poražen 2:0. Straža je kod Sesvetskog Kraljevca odigrala 1:1 i uzela važan bod. Humčani su poveli u 72. minuti golom Neskića, ali su domaći izjednačili samo četiri minute kasnije. U zagorskom derbiju sastali su se Klanjec i zabočka Mladost, a Mladost je slavila 1:0 golom Škrleca. Rudar je u Dubravi Zabočkoj ugostio Zagreb i pobijedio 2:1. Zagreb je poveo u 17. minuti, ali je preokret dvama golovima s bijele točke donio Krznar u 25. i 90. minuti. Još su igrali Odra-Brezovica 2:4 i Vojnić-Blato 1:1. Na ljestvici vodi Golubovec s 42 boda, povećavši prednost ispred Tondacha koji ima 36. Mladost je 11. s 25 bodova, Rudar 12. s 23, Klanjec 13. sa 17, Straža 14. sa 16 i Stubica pretposljednja 15. s 15. U sljedećem kolu zagorski derbi igraju Stubica i Klanjec. Straža je domaćin Prečkom, Tondach Sesvetskom Kraljevcu, Mladost Odri, a Golubovec Vojniću. Rudar gostuje kod Brezovice.

U 2. Hrvatskoj nogometnoj ligi za žene – skupina A, na rasporedu je bilo 9. kolo. Pregrada je gostovala kod Župe dubrovačke u Čibači i upisala pobjedu 5:1. Tri gola postigla je Andreja Ščukanec Hopinski, a po jednog Ida Bočkaj i Sabina Jalševečki. Još su igrale Frankopan-Istra 1:1, Sesvetski Kraljevec-Neretva 2:6 i Vrčevo Glavica-Gorica 0:4. Na ljestvici vodi Gorica s 27 bodova. Pregrada je treća s 21. U sljedećem kolu Pregrada će ugostiti Sesvetski Kraljevec.

U 2. Hrvatskoj malonogometnoj ligi igralo se posljednje 18. kolo. Futsal Zagorje je ugostilo Rijeku i izgubilo 9:0. U ostalim utakmicama: Petrinjčica-Zagreb 92 8:10, Otočac-Uspinjača Gimka 1:11 i Futsal Gorica-Novi Marof 12:5. Prvak lige je Uspinjača Gimka s 42 osvojena boda i igrat će kvalifikacije za prvu ligu. Futsal Zagorje ligu završava na šestom mjestu s 15 osvojenih bodova.

Nastavljeno je natjecanje u 1. i 2. Zagorskoj županijskoj nogometnoj ligi. U 1. ligi igralo se 12. kolo. Evo rezultata: Matija Gubec-Pregrada 0:5, Oroslavje-Oštrc 0:0, Lobor-Sloga 1:0, Rudar Mihovljan-Zagorec Veliko Trgovišće 1:2, Jedinstvo-Ivančica 2:3 i Mladost Marija Bistrica-Inkop 4:0. Na ljestvici vodi Pregrada koja ima 23 boda, isto kao i drugo Jedinstvo. Treći je Oštrc s 22 boda, a četvrta Ivančica s 21. Peto Oroslavje i šesti Rudar Mihovljan imaju po 18. Sedmi Zagorec Veliko Trgovišće 16, osma Mladost Marija Bistrica 15, deveti Lobor 14 i deseti Inkop 12. Pretposljednja 11. je Sloga s devet bodova, dok je posljednji 12. Matija Gubec sa šest osvojenih bodova. U sljedećem kolu sastaju se: Zagorec Veliko Trgovišće-Lobor, Ivančica-Rudar Mihovljan, Jedinstvo-Matija Gubec, Inkop-Pregrada, Oštrc-Mladost Marija Bistrica i Sloga-Oroslavje.

U 12. kolu 2. Zagorske županijske nogometne lige igrali su Toplice-Mladost Belec 2:2, Desinić-Omladinac 3:0, Vatrogasac-Đalski 3:2 i Milengrad-Radoboj 0:3. Na ljestvici vodi Radoboj s 29 bodova, koliko ima i drugi Desinić. Treća je Mladost Belec s 23, četvrti Vatrogasac s 18, pete Toplice s 13 i šesti Đalski s devet. Pretposljednji sedmi Milengrad i posljednji osmi Omladinac imaju po sedam bodova. U sljedećem kolu sastaju se Milengrad-Toplice, Omladinac-Mladost Belec, Đalski-Desinić i Radoboj-Vatrogasac.

U 19. kolu Jedinstvene zagrebačke županijske nogometne lige, Dinamo Jakovlje gostovao je kod Lomnice i izgubio 4:1. Još su igrali Jaska Vinogradar-Klas Mićevec 5:0, Bregana-Sloga Križ 2:5, Rakov Potok-Kupa Pokupsko 3:2, Turopoljac Kuće-Strmec Bedenica 4:0, Vatrogasac Zdenci Brdovečki-Zrinski Farkaševec 3:1, Klokočevac-Meštrica Gornja Lomnica 1:0 i Polet Buševec-Mladost Obrezina 2:2. Na ljestvici vodi Jaska Vinogradar s 49 bodova. Dinamo je pretposljednji 15. s 14 bodova. U sljedećem kolu će Dinamo u Jakovlju ugostiti Jasku Vinogradar.

U 19. kolu 1. Županijske nogometne lige Zagrebačke županije Zapad, igrao se susjedski derbi u Luki, između Mladosti i Pušće, a gosti su slavili 8:2. Vrh je gostovao kod Samoborskog Otoka i pobijedio 3:1. Još su igrali: Jamnica Pisarovina-Savski Marof 0:0, Mladost Klinča Sela-Bestovje 2:1, Novaki-Sava Drenje 1:2, Dinamo Okić-Krašić 0:2 i Mladost Kraj Donji-Sloga Suza Orešje 3:0. Na ljestvici vodi Sava s 50 bodova ispred Pušće koja ima 47. Vrh je peti s 35 bodova, dok je Mladost Luka deseta s 19. U sljedećem kolu Pušća će ugostiti Novake, a Vrh Jamnicu. Mladost Luka gostuje Bestovja.