U 3. Hrvatskoj rukometnoj ligi Središte na rasporedu je bilo 11. kolo. Bedekovčina je gostovala kod Rekreativca u Zagrebu i slavila 29:28, golom Lovre Jambreka u zadnjoj sekundi utakmice. Iako je zapravo vodila veći dio utakmice, Bedekovčina nikako nije uspjela prelomiti utakmicu i otići na veću prednost. No, na kraju je u dramatičnoj završnici stigla do bodova. Ponovno je najefikasniji u redovima Bedekovčine bio Dejan Končić s devet golova. Još su igrali: Moslavac-Pavleki 40:34, Sloga Sveta Nedelja-Ivanić Grad 20:29, Metalac 2-Polet 35:23, Zagorica-Maksimir Pastela 2 36:29, Odema-Sloga Novoselec Križ 32:29 i Dinamo Zagreb-Gorica 2 31:28. Na ljestvici vodi Ivanić Grad s maksimalna 22 boda. Bedekovčina je šesta s 14 bodova. U sljedećem kolu Bedekovčina će ugostiti Odemu.

U Međužupanijskoj rukometnoj ligi igralo se 7. kolo. Zagorec je ugostio ZG Dubravu i pobijedio 34:28. Zagorec se krajem prvog poluvremena odvojio na četiri gola prednosti s kojima je i otišao na odmor. U drugom poluvremenu tu su prednost držali i povećali na konačnih plus šest. Zagorec je s devet golova predvodio Tin Švaljek, a osam je postigao Antonio Gradečak. Još su igrali Dugo Selo 2-Novi Zagreb 2 37:44 i Iluzija-Moslavina 2 30:26. Slobodna je bila Mladost 09. Na ljestvici vodi Iluzija s osam bodova, koliko ima i drugi Zagorec, ali s utakmicom više. U sljedećem kolu Zagorec će ugostiti Sisak 2.