U Trećoj nogometnoj ligi Centar igralo se 21. kolo. Tondach je u Bedekovčini ugostio Lučko i izgubio 3:0. Gaj je na gostovanju kod Trešnjevke pobijedio 2:1. Mazalović je doveo Gaj u vodstvo u 20. minuti. Izjednačio je Agatić u 61., da bi pobjedu Gaju donio Haramustek realiziravši jedanaesterac u 74. minuti. Krapinski Zagorec je gostovao kod Samobora i također slavio 2:1. Korytskyi postiže gol za Zagorec u 36. minuti. Krajačić u 53. izjednačuje, a zatim u 81. pogađa Hanžić za pobjedu Zagorca. Bistra je ugostila vodeću Segestu i izgubila 2:1. Gosti su poveli golovima Martinovića i Đuraka u 55. i 65. minuti, a smanjio je Dansou u sudačkoj nadoknadi. Još su igrali Ponikve-Dinamo Odranski Obrež 4:1, Mladost Petrinja-Kurilovec 3:0, HAŠK-Vrapče 1:1, Lukavec-Zelina 0:2 i Sava Strmec-Maksimir 1:1. Na ljestvici vodi Segesta s 45 bodova. Gaj je četvrti s 39, Zagorec 11. s 28, Bistra 15. s 20 i Tondach posljednji 18. s 14 bodova. U sljedećem kolu zagorski derbi igraju u Maču, Gaj i Tondach. Zagorec će u Krapini ugostiti Savu Strmec, a Bistra gostuje kod Zeline.

U 4. Nogometnoj ligi Središte – skupina A, na rasporedu je bilo 19. kolo. Straža je u Humu na Sutli ugostila Sesvetski Kraljevec, a završilo je podjelom bodova, 0:0. Zabočka Mladost gostovala je kod Brezovice i pobijedila 3:0. Pogađali su Smrekar iz jedanaesterca u 48. minuti, Hrastinski u 55. i Krajačić u 85. Rudar iz Dubrave Zabočke išao je na gostovanje u Zagreb kod Devetke gdje je odigrao 0:0. Ivančica je pod vodstvom novog trenera Ivice Krivaka, koji je zamijenio Roberta Tukača, gostovala kod Blata i osvojila bod nakon remija 1:1. Domaći su poveli golom Jurišića u 54. minuti, a izjednačio je David Škvorc u 59. Golubovec je trebao igrati u Karlovcu kod Ilovca, ali utakmica nije odigrana jer nije došla liječnička ekipa. Golubovec se oglasio i priopćenjem u kojem su među ostalim naveli da je njima zbog pravila oduzeta promocija u viši rang, iako su to zaslužili prošle sezone s čak 20 bodova prednosti, pa se pitaju zašto bi bili „dvorske lude”, da se s njima briše pod, a domaćini nisu pripremili i osigurali uvjete za odigravanje utakmice. Čeka se odluka o tome hoće li utakmica biti registrirana 3:0 za Golubovec ili će se odrediti novi termin. U ostalim utakmicama Zagreb-Prečko 2:0, Ravnice-Polet Sveta Klara 1:0 i Špansko-Odra 3:1. Na ljestvici vodi Mladost s 43 boda ispred Ravnica koje imaju 42. Golubovec je treći s 39 i utakmicom manje. Rudar je 12. s 20 bodova, Straža pretposljednja 15. s 12, a Ivančica posljednja 16. s deset. U sljedećem kolu igraju se dva zagorska derbija. U Zlatar Bistrici Ivančica će ugostiti zabočku Mladost, dok će Rudar u Dubravi Zabočkoj biti domaćin Straži. Golubovec na svom terenu igra protiv Blata.

U 2. Hrvatskoj nogometnoj ligi za žene, skupini A, nastavljeno je natjecanje utakmicama 8. kola. Nogometašice Pregrade ugostile su Istru iz Pule i pobijedile 4:1. Dva gola postigla je Lana Stanković, a po jednog Andreja Šćukanec-Hopinski i Petra Marec iz jedanaesterca. Još su igrale Sesvetski Kraljevec-Neretva 2:2 i Siget-Rijeka 2:0. Slobodno je bilo Vrčevo. Na ljestvici vodi Pregrada koja je ranije odigrala utakmicu 9. kola u kojoj je u Glavici pobijedila Vrčevo 3:1, pa ima utakmicu više od druge Neretve koja ima 17 bodova.

U 1. Zagorskoj županijskoj nogometnoj ligi igralo se 16. kolo. Inkop-Stubica 0:2, Oštrc-Zagorec Veliko Trgovišće 3:0, Klanjec-Radoboj 2:2, Jedinstvo-Mladost Marija Bistrica 6:2 i Oroslavje-Pregrada 1:2. Utakmica u Oroslavju bila je vrlo nervozna, a povika na suđenje bilo je s obje strane. Bilo je tu koškanja i guranja, mnoštvo prekršaja, konstantnog prigovaranja, pa i ulaženja službenih osoba u teren. Na kraju podijeljeno je i deset žutih kartona. Oroslavje je povelo u 41. minuti golom Šlogara iz jedanaesterca koji je izazvao dosta polemike. U drugom poluvremenu Pregrada je agilnija i aktivnija i to joj se vraća golom koji glavom Zvonimir Vdović postiže u 61. minuti. Do pobjede gosti stižu golom u doslovno posljednjoj sekundi utakmice, kada nakon ubačaja nastaje ogromna gužva na gol crti Oroslavja. Tri puta su domaći nekako sprečavali pogodak, ali četvrti puta nisu mogli i loptu je u mrežu ugurao Ilić. Nakon utakmice trener Oroslavja, Renato Jurčec rekao je da je Pregrada bila bolja i zasluženo je pobijedila. Požalio se na nedostatak čak šest igrača iz prve postave na koje nije mogao računati, a s kojima bi utakmica sigurno drugačije izgledala. Trener Pregrade, Zvonko Serdar istaknuo je da je utakmica bila teška i tvrda, a primarna želja bila im je zaustaviti negativan niz jer u prošle dvije utakmice nisu uzeli bodove. No, nakon svih turbulencije, Serdar smatra da su zasluženo pobijedili. Na ljestvici vodi Klanjec s 39 bodova ispred Oštrca koji ima 26 i Inkopa koji ima 25. Četvrta je Pregrada s 24 boda, peta Stubica s 23. Šesto Jedinstvo, sedmo Oroslavje i osma Mladost Marija Bistrica imaju po 20. Pretposljednji deveti je Radoboj s 15 bodova, a posljednji Zagorec Veliko Trgovišće ima 14. U sljedećem kolu sastaju se Radoboj-Oroslavje, Jedinstvo-Inkop, Mladost Marija Bistrica-Klanjec, Pregrada-Oštrc i Zagorec Veliko Trgovišće-Stubica.

U 2. Zagorskoj županijskoj nogometnoj ligi na rasporedu je bilo 14. kolo. Omladinac-Sloga 3:5, Desinić-Vatrogasac 0:4, Rudar Mihovljan-Milengrad 7:4, Matija Gubec-Mladost Belec 3:1 i Đalski-Toplice 3:1. Slobodan je bio Lobor. Na ljestvici vodi Matija Gubec s 31 bodom. Drugi Vatrogasac ima 28, treća Sloga 25, četvrti Rudar Mihovljan 22, peta Mladost Belec 20, šesti Đalski 16. Sedmi Lobor i osmi Desinić imaju po 15 bodova. Devete su Toplice s 12 bodova, pretposljednji deseti je Milengrad s devet i posljednji 11. Omladinac s pet bodova. U sljedećem kolu igraju Sloga-Lobor, Toplice-Matija Gubec, Mladost Belec-Rudar Mihovljan, Milengrad-Desinić i Vatrogasac-Omladinac. Slobodan je Đalski.

U 1. Zagrebačkoj županijskoj nogometnoj ligi Zapad igrale su se utakmice 15. kola. Mladost Luka-Sveta Jana 8:0, Croatia Pojatno-Pribić 4:4, Krašić-Vrh 1:4, Dinamo Jakovlje-BSK Brdovec 4:1, Mladost Okić Klinča Sela-Pušća 0:3, Savski Marof-Mladost Kraj Donji 2:5 i Kupinec-Zdenčina 1:5. Na vrhu ljestvice su Pušća, Mladost Kraj Donji i Vrh s 38 bodova. Dinamo Jakovlje je četvrti s 29, Mladost Luka peta s 28, a Croatia Pojatno 11. s devet bodova. U sljedećem kolu Pušća će ugostiti Dinamo Jakovlje, a Vrh Kupinec. Mladost Luka gostuje kod BSK u Brdovcu, a Croatia Pojatno kod Mladosti u Kraju Donjem.