U Trećoj nogometnoj ligi Centar jučer su odigrane zaostale utakmice 31. kola. Gaj je u Maču ugostio Lukavec i pobijedio 1:0. Gol odluke postigao je Haramustek iz jedanaesterca u 64. minuti. Bistra je s 4:2 na svom terenu svladalo Lučko. Zanimljivo je da je Rašić postigao hattrick, a sva tri gola zabio je s bijele točke. Još jedan gol dodao je Kukec. Gaj se s nova tri boda popeo na deveto mjesto i ima ukupno 42. Bistra je također napredovala na ljestvici i sada je dvanaesta s 38 bodova.

U Četvrtoj nogometnoj ligi Središte – skupina A igrane su zaostale utakmice 27. kola. Stubica je u zagorskom derbiju ugostila nove prvake, Golubovec koji je slavio 5:0. Tri gola postigao je Dario Bobek, a dva Kanceljak. Tondach je u Bedekovčini s 2:1 svladao Brezovicu. Gosti su poveli u 8. minuti golom Smolčića, a Tondach je preokrenuo golovima Mlinarića u 48. i Bobinca u 64. minuti. Rudar Dubrava Zabočka gostovao je kod Odre i izgubio 2:0. Golubovec je na prvom mjestu sa 67 osvojenih bodova. Tondach se ponovno vratio na drugo mjesto s 50 bodova. Rudar Dubrava Zabočka ostao je na dvanaestom mjestu s 33 bodova, kao i Stubica na posljednjem 16. s 20.