U 21. kolu Druge hrvatske nogometne lige, u derbiju začelja, Zagorec je gostovao kod Međimurja u Čakovcu i upisao važnu pobjedu 2:0, golovima Smrekara i Bračevića. Još su igrali: Sesvete-Dugo Selo 1:1, Belišće-Mladost Ždralovi 1:1, Opatija-Trnje 2:1, Marsonia-Jadran Poreč 3:2, Jadran Ploče-Grobničan 3:2, Zrinski Jurjevac-Osijek II 2:0 i Bjelovar-Hrvace 0:0. Na ljestvici vodi Jadran Ploče s 45 bodova. Zagorec je 14. s 19 bodova. U sljedećem kolu Zagorec će ugostiti Jadran Ploče.

U Trećoj nogometnoj ligi Centar igralo se 24. kolo. Gaj je u Maču ugostio Maksimir i izgubio 3:2, iako je vodio 2:0 i od treće minute imao igrača više. S dva gola Šabana, Gaj je otišao na poluvrijeme, ali je onda u nastavku sve krenulo krivo. Najprije Vukadin u 49. minuti dobiva crveni karton jer je instinktivno obranio gol rukom, pa gosti realiziraju jedanaesterac. Zatim Maksimir izjednačuje u 77. i do pobjede stiže u 90. minuti. Bistra je na gostovanju kod Mladosti u Petrinji pobijedila 1:0. Gol je postigao Kukec. Još su igrali: Dinamo Odranski Obrež-Vrapče 1:2, Sava Strmec-Vrbovec 2:0, Kurilovec-Lučko 0:3, Lukavec-Segesta 2:0, HAŠK-Karlovac 0:3, Trešnjevka-Ravnice 0:2 i Ponikve-Samobor 2:0. Na ljestvici vodi Karlovac sa 60 bodova. Gaj je deveti s 33, a Bistra je 12. s 27 osvojenih bodova. U sljedećem kolu Gaj gostuje kod Samobora, a Bistra je domaćin HAŠK-u.

U Četvrtoj nogometnoj ligi Središte – skupina A igralo se 20. kolo. Zagorski derbi igrali su Stubica i Klanjec, a Stubica je slavila 2:0 golovima Stojaka i Benka. Golubovec je ugostio Vojnić i upisao novu pobjedu 2:0. Pogađali su Vujica iz jedanaesterca i Dario Bobek. Straža je u Humu na Sutli igrala protiv Prečkog i pobijedila 2:0, golovima Savanea i Neskića u drugom poluvremenu. Tondach je u Bedekovčini iznenađujuće poražen od Sesvetskog Kraljevca 1:0. Mladost je u Zaboku dočekala Odru i izgubila 2:1. Gosti su već u 26. minuti imali vodstvo od 2:0, a poraz je tek ublažio Krajačić golom u 77. minuti. Rudar Dubrava Zabočka je na gostovanju kod Brezovice poražen 2:1, iako je poveo već u drugoj minuti golom Krzanar iz jedanaesterca. Još su igrali Zagreb-Polet Sveta Klara 1:0 i Blato-Špansko 1:0. Na ljestvici vodi Golubovec s 45 bodova ispred Tondacha koji ima 36. Mladost je 11. s 25 bodova, Rudar 12. s 23, Straža 13. s 19, Stubica 14. s 18 i Klanjec pretposljednji 15. sa 17. U sljedećem kolu zagorski derbi igraju Klanjec i Straža. Mladost će ugostiti Brezovicu, a Stubica gostuje kod Odre, Rudar kod Poleta, Golubovec kod Španskog i Tondach kod Prečkog.

U 2. Hrvatskoj nogometnoj ligi za žene – skupina A, na rasporedu je bilo 10. kolo. Pregrada je na domaćem terenu svladala Sesvetski Kraljevec 2:1. Golove su postigle Andreja Šćukanec Hopinski i Klaudia Kolar. Još su igrale Istra-Vrčevo 3:0 i Gorica-Župa dubrovačka 10:0. Na ljestvici vodi Gorica s 30 bodova. Pregrada je treća s 24. U sljedećem kolu Pregrada gostuje u Sisku kod Frankopana.

U 1. Zagorskoj županijskoj nogometnoj ligi igralo se 13. kolo. Zagorec Veliko Trgovišće-Lobor 1:1, Ivančica-Rudar Mihovljan 6:0, Jedinstvo-Matija Gubec 1:1, Inkop-Pregrada 1:3, Oštrc-Mladost Marija Bistrica 2:0 i Sloga-Oroslavje 2:2. Na ljestvici vodi Pregrada s 26 bodova ispred Oštrca koji ima 25. Treća Ivančica i četvrto Jedinstvo imaju po 24. Peto je Oroslavje s 19 bodova, šesti Rudar Mihovljan s 18, sedmi Zagorec Veliko Trgovišće sa 17. Osmi Lobor i deveta Mladost Marija Bistrica imaju po 15. Deseti Inkop ima 12 bodova, pretposljednji 11. Lobor deset i posljednji 12. Matija Gubec sedam. U sljedećem kolu igraju Oroslavje-Zagorec Veliko Trgovišće, Rudar Mihovljan-Jedinstvo, Lobor-Ivančica, Mladost Marija Bistrica-Sloga, Pregrada-Oštrc i Matija Gubec-Inkop.

U 13. kolu 2. Zagorske županijske nogometne lige igrali su Milengrad-Toplice 0:0, Omladinac-Mladost Belec 1:0, Đalski-Desinić 0:3 i Radoboj-Vatrogasac 1:2. Na ljestvici vodi Desinić s 32 boda. Drugi je Radoboj s 29. Treća Mladost Belec ima 23 boda, četvrti Vatrogasac 21, a pete Toplice 14. Šesti Đalski i pretposljednji sedmi Omladinac imaju po deset bodova, a posljednji osmi Milengrad osam. U sljedećem kolu sastaju se Vatrogasac-Milengrad, Desinić-Radoboj, Mladost Belec-Đalski i Toplice-Omladinac.

U 20. kolu Jedinstvene zagrebačke županijske nogometne lige, Dinamo je u Jakovlju ugostio vodeću Jasku Vinogradar i izgubio 2:1. Još su igrali: Meštrica Gornja Lomnica-Polet Buševec 0:3, Sloga Križ-Klokočevac 3:0, Klas Mičevec-Bregana 5:0, Mladost Obrezina-Rakov Potok 5:0, Kupa Pokupsko-Turopoljac Kuće 2:0, Zrinski Farkaševec-Lomnica 1:0 i Strmec Bedenica-Vatrogasac Zdenci Brdovečki 2:0. Na ljestvici vodi Jaska Vinogradar s 52 boda. Dinamo Jakovlje je na pretposljednjem 15. mjestu s 14 bodova. U sljedećem kolu Dinamo gostuje kod Bregane.

U 20. kolu 1. Županijske nogometne lige Zagrebačke županije Zapad, Pušća je ugostila Novake i pobijedila 2:0. Vrh je ugostio Jamnicu iz Pisarovine koja je slavila 4:2. Mladost Luka gostovala je kod Bestovja gdje je poražena 6:2. Još su igrali: Sava Drenje-Dinamo Okić 3:0, Savski Marof-Mladost Klinča Sela 1:2, Sloga Suza Orešje-BSK Brdovec 3:1 i Krašić-Mladost Kraj Donji 2:2. Na ljestvici vodi Sava Drenje s 53 boda ispred Pušće koja ima 50. Vrh je peti s 35 bodova, a Mladost Luka deseta a 19. U sljedećem kolu Vrh gostuje kod Mladosti u Klinča Selima, a Pušća kod Dinama u Okiću. Mladost Luka je domaćin Savskom Marofu.