U 3. Hrvatskoj rukometnoj ligi Središte igralo se 17. kolo. Bedekovčina je ugostila Slogu Novoselec Križ i pobijedila 33:28. Utakmicu su bolje otvorili gosti i imali vodstvo od tri gola, ali domaći najprije izjednačuju, pa do odmora stižu do prednosti od tri gola. U drugom poluvremenu Bedekovčina održava, pa i povećava svoju prednosti i upisuje novu pobjedu. Najefikasniji u redovima Bedekovčina bio je Dejan Končić s deset golova. Još su igrali Gorica 2-Maksimir Pastela 2 33:23, Moslavac-Metalac 2 27:23, Ivanić Grad-Polet 48:30, Dinamo Zagreb-Odema 23:36, Sloga Sveta Nedelja-Zagorica 21:35 i Rekreativac-Pavleki 28:30. Na ljestvici vodi Ivanić Grad s 32 boda. Bedekovčina je na trećem mjestu s 24 boda. U sljedećem kolu Bedekovčina gostuje kod Pavleka.

Nastavljeno je natjecanje u Međužupanijskoj rukometnoj ligi utakmicama 10. kola. Krapinski Zagorec gostovao je kod Mladosti 09 u Samboru i izgubio 30:22. U prvom poluvremenu igralo se dosta izjednačeno, a Mladost je na odmor otišla s dva gola prednosti. Već od starta drugog poluvremena Mladost se počinje odvajati i ne ispušta svoju prednost do kraja. Najefikasniji u redovima Zagorca bio je Tin Švaljek sa sedam golova, šest je dodao Antonio Žigman. Na ljestvici vodi Iluzija sa 16 bodova, a Zagorec je četvrti s 12. U sljedećem kolu Zagorec će ugostiti Dugo Selo 2.