Proteklog vikenda održano je jubilarno plivačko natjecanje 10. miting HPS Kadetski Grand Prix – ”MEDO” kojeg je organizirao PK Medvešča, na 25 metarskom bazenu”Mladost” u Zagrebu. Bio je to 3. mini grand prix plivačke sezone 2021/2022. Natjecanje je održano bez gledatelja, u tri programa, u 12 pojedinačnih disciplina, te jednoj štafetnoj utrci. Svaka utrka je bila finalna i za prva tri plasmana su podijeljene medalje u kadetskoj kategoriji. Nastupilo je oko 200 natjecatelja iz 15-ak hrvatska kluba, među kojima i natjecatelji iz PK Olimp Zabok. Helena Dinjar je osvojila srebrnu medalju na 400 metara slobodno, 5. mjesto na 200 metara leđno i 7. mjesto na 200 slobodno, Isplivala je jednu A i dvije B norme za kadetsko prvenstvo. Patrik Dinjar je isplivao dvije B norme za kadetsko prvenstvo. Bio je peti na 400 m slobodno i sedmi na 200 leđno. Nadja Gorupić je zauzela dva 6. mjesta na 200 m leđno i 400 m slobodno te 7. mjesto na 100 m leđno. Isplivala je dvije A norme za kadetsko prvenstvo.