Vijesti

Pijan i bez kacige pao s mopeda, ali odbio liječničku pomoć

Zagorska policija izvijestila je kako je jučer u Vrbišnici kraj Huma na Sutli  vozač mopeda sletio s ceste. 39 – godišnjak je vozio s 1,34 promila te upravljao s neregistriranim i neosiguranim mopedom te bez zaštitne kacige. Nije se kretao vozilom na dovoljnoj udaljenosti od desnog ruba kolnika. Izlaskom iz nepreglednog zavoja izgubio nadzor i zajedno s mopedom pao van kolnika. Zadobio je lakše tjelesne ozljede. Vozilom hitne medicinske pomoći prevezen je u Opću bolnicu Zabok gdje je odbio daljnju liječničku pomoć.

Posljednje vijesti