U Općini Mače je održan svečani prijem nagrađenih učenika osnovnih i srednjih škola za uspjeh u školovanju i natjecanjima. Nagrađeni učenici su Danijel Babić, Sandra Čehulić, Josip Benković, Dario Marković, Tibor Sedak i Renato Cerčić. Načelnica Mladenka Mikulec Šimunec uručila im je novčane nagrade te poželjela sreću u daljnjem školovanju uz poruku da ostanu u Maču te svojim znanjem i sposobnostima pridonesu razvoju i napretku svoga mjesta.
BROJ PREGLEDA: 99


