Plivačice i plivači Olimpa iz Zaboka nastupili su na Regionalnom prvenstvu Hrvatske u Sisku. Natjecanje je okupilo 250 natjecatelja iz svih klubova regije 4. Treneri Nikola Iveković i Ivan Kukolja poveli su 14 plivačica i plivača koji su na kraju osvojili ukupno 22 medalje. Helena Dinjar je u kategoriji kadetkinja osvojila tri zlata, srebro i broncu. Kod mlađih kadetkinja Vita Galac osvojila je pet zlata i srebro, Petra Ljubej jedno zlato, a Lara Grah broncu. Među mlađim kadetima Fran Iveković doplivao je do zlata, dva srebra i dvije bronce, Luka Iveković do srebra i Noa Fiket do bronce. Muška štafeta na 4×100 slobodno osvojila je zlato, a ženska srebro. I na ovom natjecanju Olimpovci su pokazali da u dobroj formi očekuju nastavak sezone, prije svega na Prvenstvu Hrvatske koje će se održati u Šibeniku.