U organizaciji Streljačkog društva Veliko Trgovišće, održan je pozivni turnir u samostrelu field, u disciplini classic. U ekipnoj konkurenciji pobijedila je Dubrava, drugo je bilo Veliko Trgovišće, a treća Dub Malinska. U muškoj konkurenciji pobijedio je Martin Oborovečki iz Velikog Trgovišća, dok je kod žena prva bila Mihaela Oborovečki. U juniorskoj konkurenciji je pobijedio Petar Blagec iz Zagreba. Helena Oborovečki iz Velikog Trgovišća osvojila je treće mjesto. Kod kadeta je pobijedio Pavao Hac iz Velikog Trgovišća. Danijel Benačić iz Strijelca Krušljevo Selo bio je peti, dok su Lovro i Patricija Seljan iz Velikog Trgovišća osvojili sedmo i osmo mjesto. Ovaj turnir je uz prošlogodišnje rezultate bio izlučni za sastav reprezentacije koja će nastupiti na Moravia Cupu u Plumlovu u Češkoj. To je ujedno i prva stanica ovogodišnjeg Svjetskog kupa. U reprezentaciju su za Moravia Cup izabrani od zagorskih predstavnika Mihaela, Martin i Helena Oborovečki te Pavao Hac s tim da će na Svjetskom kupu nastupiti Martin i Mihaela Oborovečki. Vođa hrvatske delegacije u Češkoj će biti predsjednik i trener Streljačkog društva Veliko Trgovišće, Damir Oborovečki koji je istaknuo da je izuzetno ponosan i zadovoljan svojom ekipom i njihovim rezultatima.







