Središnje županijsko obilježavanje Dana sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dana sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje bit će održano sutra od 10 sati, kod spomenika Lijepoj našoj u Zelenjaku gdje će cvijeće položiti i upaliti svijeće župan Željko Kolar i zamjenica Jasna Petek. U ponedjeljak na sam Dan obilježavanja, u Škabrnji će od 9 i 45 u komemorativnom programu i koloni sjećanja sudjelovati zamjenica župana koja će počast žrtvama odati polaganjem vijenaca, a žrtvama Vukovara počast će u Vukovaru od 10 sati odati župan Kolar. Tijekom ovog produženog vikenda, predstojeći će praznik, paljenjem svijeća obilježiti brojni zagorski gradovi i općine.
BROJ PREGLEDA: 74


