Četrnaestogodišnja plivačica Jana Pavalić iz Gornje Stubice, članica zabočkog Plivačkog kluba Olimp, nastavlja s fantastičnim rezultatima. Na ekipnom Prvenstvu Hrvatske, skupine C za žene, koje je proteklog vikenda održano u Rijeci, pobijedila je u svim pojedinačnim disciplinama u kojima je nastupila, a na 50 metara slobodno postavila je novi apsoluti hrvatski rekord. Plivala je 25 sekundi 66 stotinki, što je 8 stotinki brže od dosadašnjeg rekorda koji je od 2013. godine držala Sanja Jovanović. Na 100 metara slobodno srušila je mlađe juniorski državni rekord, a pobijedila je još na 200 metara slobodno, 100 leptir te na 100 i 200 metara leđno. Uz to, pomogla je ekipi Olimpa u osvajanju drugog mjesta u štafeti 4 puta 100 slobodno i trećeg mjesta na 4 puta 100 mješovito, za koje su, uz nju, plivale i Hana Sivec, Vanja Bartol i Emma Horvat. Inače, Olimp, za kojeg su još plivale i Mihaela Kramarić i Hana Blažević, ekipno je, u konkurenciji 12 klubova, osvojio drugo mjesto, što znači da nije uspio ući u viši rang natjecanja. Na putu povratka u B finale ispriječila im se nova zagrebačka ekipa, PK Maksimir, koju čine plivačice s iskustvom plivanja u A finalima ekipnih prvenstava Hrvatske.