U Trećoj nogometnoj ligi Centar igralo se 6. kolo. Zagorec je u Krapini ugostio HAŠK i slavio 1:0 golom Bajana. Tondach je na gostovanju kod Vrapča poražen 3:1, a gol za Tondach postigao je Mlinarić. Bistra je gostovala kod Lukavca i izgubila 2:1. Za nešto više nedovoljan je bio gol Nikšića. Utakmica u Maču između Gaja i Mladost iz Petrinje igra se sutra. U ostalim utakmicama: Dinamo Odranski Obrež-Kurilovec 3:1, Lučko-Ponikve 3:0, Maksimir-Trešnjevka 0:1, Segesta-Sava Strmec 2:0 i Zelina-Samobor 4:0. Na ljestvici vodi Zagorec s 15 bodova. Gaj je deveti s osam bodova i utakmicom manje. Tondach je 12. sa sedam bodova, a Bistra 15. s četiri. U sljedećem kolu Tondach će ugostiti Maksimir, a Bistra Dinamo iz Odranskog Obreža. Zagorec gostuje kod Trešnjevke, a Gaj kod Ponikvi.

U Četvrtoj nogometnoj ligi Središte – skupina A na rasporedu je bilo 6. kolo u kojem je odigran zagorski derbi, ujedno i susret dvije vodeće momčadi. Golubovec je ugostio zabočku Mladost, a završilo je 1:1. Mladost je povela već u 5. minuti golom Kotarskog, a Vujica je izjednačio u 59. Ivančica je na domaćem terenu došla do prvih bodova, pobijedivši Špansko 2:1. Iako je Špansko povelo golom Vrančića u osmoj minuti, golovima Ocvireka u 43. i Šumige u 62., tri boda ostala su u Zlatar Bistrici. Rudar iz Dubrave Zabočke poražen je na gostovanju kod Sesvetskog Kraljevca 4:1. Strijelac za Rudar bio je Tumpić. Straža je gostovala kod Poleta u Svetoj Klari i izgubila 4:0. U ostalim utakmicama: Prečko-Devetka 0:2, Odra-Ravnice 0:2, Brezovica-Zagreb 0:1 i Ilovac-Blato 0:0. Na ljestvici vodi Golubovec sa 16 bodova ispred Mladosti koja ima 14. Rudar je 14. s četiri boda, dok pretposljednja 15. Straža i posljednja 16. Ivančica imaju po tri. U sljedećem kolu Mladost će u Zaboku ugostiti Ilovac, Rudar u Dubravi Zabočkoj, Polet iz Svete Klare, a Straža u Humu na Sutli, Prečko. Golubovec gostuje kod Španskog, a Ivančica kod Zagreba.

U 1. Zagorskoj županijskoj nogometnoj ligi igralo se 5. kolo. U susjedskom derbiju, prvom nakon pet godina sastali su se Stubica i Oroslavje. Bila je to odlična i do samog kraja napeta utakmica koja je naopako krenula za domaće, nakon što je Pirički zbog oštrog starta dobio crveni karton u sedmoj minuti. S igračem više Oroslavje preuzima inicijativu i uz nekoliko propuštenih prilika, Bukal u 30. minuti zabija za vodstvo. No, u drugom poluvremenu se situacija preokreće. U 50. minuti crveni karton zbog prekršaja kao zadnji čovjek obrane, dobiva Pišković. Stubica preuzima kontrolu utakmice u svoje ruke i do izjednačenja dolazi u 77. minuti golom Kormana. Drugi gol Stubice visio je u zraku, no onda stiže šok za domaće u 88. minuti kada Hursa glavom sprema loptu u mrežu za pobjedu Oroslavja 2:1. Također su igrali: Oštrc-Inkop 2:0, Zagorec Veliko Trgovišće-Klanjec 1:3, Pregrada-Jedinstvo 2:1 i Radoboj-Mladost Marija Bistrica 3:6. Na ljestvici vodi Klanjec s 13 bodova ispred Inkopa koji ima deset. Treća Pregrada i četvrto Oroslavje imaju po devet bodova. Peta Stubica, šesta Mladost Marija Bistrica i sedmi Zagorec Veliko Trgovišće po sedam. Osmi Oštrc ima šest, pretposljednji deveti Radoboj tri, a posljednje deseto Jedinstvo jedan bod. U sljedećem kolu sastaju se Inkop-Mladost Marija Bistrica, Jedinstvo-Radoboj, Klanjec-Pregrada, Oroslavje-Zagorec Veliko Trgovišće i Oštrc-Stubica.

I u 2. Zagorskoj županijskoj nogometnoj ligi igralo se 5. kolo. Vatrogasac-Lobor 2:1, Milengrad-Omladinac 2:0, Mladost Belec-Desinić 4:1, Toplice-Rudar Mihovljan 0:1 i Đalski-Matija Gubec 1:1. Slobodna je bila Sloga. Na ljestvici vodi Vatrogasac s maksimalnih 15 bodova ispred Rudara Mihovljan koji ima deset. Treća Mladost Belec, četvrti Matija Gubec i peti Đalski imaju po sedam bodova. Šesti Lobor, sedmi Desinić, osma Sloga i devete Toplice igraju po šest. Pretposljednji deseti Milengrad ima tri, a posljednji 11. Omladinac je bez bodova. U sljedećem kolu sastaju se Rudar Mihovljan-Đalski, Desinić-Toplice, Omladinac-Mladost Belec, Lobor-Milengrad i Sloga-Vatrogasac. Slobodan je Matija Gubec

U 1. Zagrebačkoj županijskoj nogometnoj ligi Zapad na rasporedu je bilo 5. kolo. Dinamo je u Jakovlju s 11:0 pobijedio Kupinec, koji je nastupio sa samo devet igrača. Pet golova postigao je Dino Konjevod. Mladost Okić Klinča Sela-Vrh 2:2, Savski Marof-Pušća 1:2, Croatia Pojatno-BSK Brdovec 4:3, Mladost Luka-Zdenčina 6:2, Krašić-Sveta Jana 11:0 i Pribić-Mladost Kraj Donji 1:3. Na ljestvici vode Krašić i Mladost Kraj donji s 13 bodova. Pušća je treća s 11. Peti Dinamo i šesti Vrh imaju po deset. Mladost Luka je sedma s osam bodova, a Croatia Pojatno deveta sa šest. U sljedećem kolu Pušća dočekuje Croatiju Pojatno, a Vrh Mladost iz Kraja Donjeg. Dinamo Jakovlje gostuje kod Mladosti Okić Klinča Sela, a Mladost Luka kod Kupinca.