U drugoj utakmici četvrtfinala doigravanja u HT Premijer ligi košarkaša, Zabok je ugostio Zadar. Nakon pobjede u prvoj, Zadar je slavio i u drugoj utamici 70:64 i plasirao se u polufinale. I dok je Zadar dobio prvu četvrtinu s četiri koša razlike, Zabok okreće u drugoj i na poluvrijeme odlazi s prednošću 35:32. No, Zadar bolje ulazi u drugo poluvrijeme ponovno preuzima prednost, podižući je i do +15. Zabok se pred kraj utakmice vraća do -6, ali više od toga nije išlo. Najefikasniji u redovima Zaboka bili su Veljko Budimir s 13 i Bruno Levanić-Kutni s 12 koševa. Zabok je tako završio svoju najbolju sezonu u povijesti kluba i na tome im svakako treba čestitati.

U 3. Hrvatskoj nogometnoj ligi Središte igralo se 31. kolo. U Krapini je Zagorec bio domaćin Bistri i pobijedio 2:1. Hoić i Smrekar su pogađali za Zagorec, a poraz je golom za Bistru ublažio Grozdek. Na ovaj je način Zagorec i matematički osigurao prvo mjesto te će ponijeti naslov prvaka u 3. Hrvatskoj nogometnoj ligi Središte. Gaj je gostovao kod Trešnjevke, domaći su slavili 5:3. U prvom poluvremenu domaći su poveli 4:0, Gaj se probudio pri kraju, ali je već bilo kasno. Sva tri gola za Mačane je postigao Haramustek. U ostalim utakmicama: Dugo Selo-Vrbovec 2:0, Ponikve-Kurilovec 1:0, Maksimir-Karlovac 1:0, Mladost Petrinja-Segesta 1:1, Lučko-Ravnice 3:1, Lukavec-Vrapče 1:1 i HAŠK-Trnje 1:3. Zagorec je vodeći sa 74 boda ispred Dugog Sela koje ima 64. Gaj je deveti s 42 boda, a Bistra jedanaesta s 37. U sljedećem kolu Zagorec gostuje kod Trnja. Gaj je domaćin HAŠK-u, a Bistra Lukavcu.

U 4. Hrvatskoj nogometnoj ligi Središte – Skupina A, na rasporedu je bilo 26. kolo. Stubica je bila domaćin Prečku, a utakmica je završila 2:2. Svi golovi pali su u prvom poluvremenu, a Stubica je dva puta vodila golovima Glavača, no gosti su uspjeli doći do boda. U zagorskom derbiju sastali su se Tondach i Straža, a domaći su slavili 2:0 golovima Merlina u drugom poluvremenu. Golubovec je pobijedio Dugu Resu 3:2 s dva gola Vujice i jednim Matije Bobeka. Zabočka Mladost gostovala je kod Brezovice i izgubila 3:0. Klanjec je igrao kod Španskog, a domaći su slavili 3:1. Gol za Klanjec postigao je Drčić iz jedanaesterca. U ostalim utakmicama: Polet Sveta Klara-Dinamo Odranski Obrež 0:0, Zagreb-Odra 1:1 i Blato-Slunj 3:0. Na ljestvici vodi Dinamo sa 63 boda ispred Brezovice koja ima 58. Golubovec je treći s 47 bodova, a Mladost Zabok peta s 41, koliko ima i šesti Tondach. Stubica je jedanaesta s 33 boda, Straža trinaesta s 27, a Klanjec četrnaesti s 24. U sljedećem kolu u zagorskom derbiju sastaju se Straža i Stubica. Klanjec će ugostiti Polet iz Svete Klare. Zabočka Mladost gostuje kod Duge Rese, Golubovec kod Dinama u Odranskom Obrežu, a Tondach kod Slunja.

Natjecanje u 2. Hrvatskoj nogometnoj ligi za žene, skupina A stiglo je do posljednjeg 18. kola. Pregrada je ugostila ekipu 4 rijeke iz Karlovca i pobijedila 6:1. Dva gola postigla je Martina Krog, a po jednog Mateja Golubić, Petra Marec, Dorotea Sinković i Lana Stanković. Utakmica u Splitu između Hajduka i Gorice odlučivala je tko će biti prvi i otići u doigravanje za prvu ligu, a to je uspjelo Hajduku koji je pobijedio 3:1. Igrali su još: Varteks-Lepoglava 14:0 i Frankopan-Župa dubrovačka 5:0. Kao što smo rekli, prvakinje su igračice Hajduka, a Pregrada je natjecanje završila na trećem mjestu s 34 boda.

U 1. Zagorskoj županijskoj nogometnoj ligi igralo se 19. kolo. Oroslavje-Oštrc 3:0, Lobor-Rudar Mihovljan 0:2, Omladinac-Pregrada 0:8, Inkop-Ivančica 3:3, Mladost Marija Bistrica-Jedinstvo 2:1 i Rudar Dubrava Zabočka-Matija Gubec 5:0. Na ljestvici vodi Rudar Dubrava Zabočka s 49 bodova. Druga je Pregrada s 40. Treće Oroslavje ima 38, a četvrto Jedinstvo 35. Peti je Inkop s 35 bodova, šesta Ivančica s 32, sedmi Oštrc s 25, osma Mladost Marija Bistrica s 24. Deveti Lobor ima 14 bodova, deseti Rudar Mihovljan 13, jedanaesti Matija Gubec osam, a posljednji dvanaesti Omladinac ima sedam bodova. U sljedećem kolu igraju Jedinstvo-Rudar Dubrava Zabočka, Ivančica-Mladost Marija Bistrica, Pregrada-Inkop, Oštrc-Omladinac, Matija Gubec-Lobor i Rudar Mihovljan-Oroslavje.

U 2. Zagorskoj županijskoj ligi na rasporedu je bilo 17. kolo. Igrali su Vatrogasac-Đalski 1:0, Mladost Belec-Zagorec Veliko Trgovišće 1:2, Toplice-Milengrad 1:0 i Sloga-Radoboj 3:1. Slobodan je bio Desinić. Na ljestvici vodi Đalski s 28 bodova, koliko ima i drugi Zagorec Veliko Trgovišće. Treća Mladost Belec i četvrti Vatrogasac imaju po 27. Peta je Sloga s 26. Šeste Toplice imaju 17 bodova, sedmi Milengrad 13, osmi Desinić 12 i posljednji deveti Radoboj osam bodova. U sljedećem kolu sastaju se: Đalski-Desinić, Radoboj-Vatrogasac, Milengrad-Sloga i Zagorec Veliko Trgovišće-Toplice. Slobodna je Mladost Belec.

U Jedinstvenoj nogometnoj ligi Zagrebačke županije igralo se 25. kolo. Dinamo je u Jakovlju ugostio Turopoljac i pobijedio 1:0. U ostalim utakmicama: Klas Mičevec-Naftaš Ivanić 1:2, Ban Jelačić Vukovina-Rakov Potok 4:1, Strmec Bedenica-Zrinski Farkaševec 0:3, Polet Buševec-Jaska Vinogradar 0:0, Sloga Križ-Kupa Pokupsko 3:2 i Mladost Obrezina-Vatrogasac Zdenci Brdovečki 2:1. Bregana i Lomnica igraju u srijedu. Na ljestvici vodi Naftaš Ivanić sa 61 bodom ispred Bana Jelačića koji ima 50. Dinamo je trinaesti s 29 bodova. U sljedećem kolu Dinamo ide na gostovanje kod Sloge u Križ.

U 1. Zagrebačkoj županijskoj nogometnoj ligi Zapad igralo se 21. kolo. Pušća je gostovala kod Dinama u Okiću i izgubila 3:2. Vrh je ugostio Mladost iz Klinča Sela i pobijedio 3:1, dok je Mladost Luka gostovala kod Krašića i odigrala 0:0. U ostalim utakmicama: Sava Drenje Brdovečko-Savski Marof 0:0, Sloga Suza Orešje-BSK Brdovec 4:2, Klokočevac-Jamnica Pisarovina 3:0 i Novaki-Mladost Kraj Donji 1:2. Na ljestvici vodi Klokočevac s 54 boda ispred Mladosti Kraj Donji s 47. Pušća je četvrta s 37 bodova, Mladost Luka osma s 31, a Vrh deveti s 28. U sljedećem kolu Pušća dočekuje Novake, Mladost Luka Slogu Suza, a Vrh gostuje kod Krašića.