U Drugoj nogometnoj ligi igralo se 8. kolo. Zagorec je u Krapini ugostio Marsoniju i izgubio 2:0. U ostalim utakmicama: Dugo Selo-Mladost Ždralovi 0:0, Trnje-Sesvete 1:1, Jadran Poreč-Belišće 2:2, Grobničan-Opatija 1:2, Osijek II-Jadran Ploče 1:1, Hrvace-Međimurje 2:0 i Bjelovar-Zrinski Jurjevac 0:1. Na ljestvici vodi Jadran Ploče s 20 bodova. Zagorec je trinaesti s osam bodova. U sljedećem kolu Zagorec gostuje kod Opatije.

U Trećoj nogometnoj ligi Centar igralo se 9. kolo. Gaj je gostovao kod Ponikvi i slavio s uvjerljivih 5:0. Dva gola postigao je Haramustek, a po jednog Postonjski, Radić i Cvrtila. Bistra je bila domaćin Lukavcu i izgubila 3:2, a za osvajanje bodova nisu bili dovoljni golovi Kukeca i Gulije. U ostalim utakmicama: Vrbovec-Dinamo Odranski Obrež 2:2, Lučko-Vrapče 3:0, Segesta-Sava Strmec 5:0, Karlovac-Kurilovec 2:2, Ravnice-HAŠK 1:1, Maksimir-Mladost Petrinja 3:0 i Samobor-Trešnjevka 0:0. Na ljestvici vode Lučko i Vrapče s 20 bodova. Gaj i Bistra su dvanaesti i trinaesti s deset osvojenih bodova. U sljedećem kolu Gaj gostuje kod Dinama u Odranskom Obrežu, a Bistra kod Kurilovca.

U 8. kolu Četvrte nogometne lige Središte – skupina A zagorski derbi igrali su Straža i Mladost, a Zabočani su slavili 3:1. Mladost je odlično otvorila utakmicu golovima Kotarskog u 3. i Tumpića u 21. minuti. Smanjio je Vidiček u 38. Konačnih 3:1 postavio je Benčić golom u 73. minuti. Stubica je gostovala kod Brezovice i izgubila 3:2. Stubica je povela golom Pešeca u 12. minuti, da bi domaći okrenuli rezultat s dva gola u sljedećih 11 minut. Svoju prednost povećali su u 58., da bi Glavač tek ublažio poraz Stubice golom u 68. minuti. Klanjec je gostovao kod Blata i pobijedio 3:1 uz tri gola Drčića. I Tondach je slavio s 3:1 protiv Odre. Nakon što su gosti poveli krajem prvog poluvremena, u drugom je Tondach s dva gola Frtalja i jednim Boronjeka došao do pobjede i tri boda. Golubovec je pobijedio Prečko 2:1 golovima Vukića u 3. i Bobeka u 84. minuti. Do pobjede je stigao i Rudar u Dubravi Zabočkoj, 1:0 protiv Španskog. Gol je postigao Valaško u 3. minuti. Još su igrali Zagreb-Sesvetski Kraljevec 1:0 i Polet Sveta Klara-Vojnić 5:0. Na ljestvici vodi Golubovec s 20 bodova ispred Tondacha koji ima 19. Klanjec je peti s 13, a Mladost šesta s 12 bodova. Straža je trinaesta s devet, Rudar četrnaesti s osam, a Stubica šesnaesta s četiri osvojena boda. U sljedećem kolu igraju se čak tri zagorska derbija. Stubica će biti domaćin Straži, Mladost u Zaboku Tondachu, a Klanjec Golubovcu. Rudar gostuje kod Sesvetskog Kraljevca.

U 1. Zagorskoj županijskoj nogometnoj ligi igralo se 7. kolo. Sloga-Matija Gubec 1:1, Rudar Mihovljan-Mladost Marija Bistrica 2:0, Jedinstvo-Pregrada 1:0, Ivančica-Inkop 3:2, Lobor-Oroslavje 0:2 i Zagorec Veliko Trgovišće-Oštrc 2:4. Na ljestvici vodi Oštrc sa 17 bodova ispred drugog Jedinstva koje ima 16 i treće Ivančice koja ima 12. Četvrta Pregrada i peti Rudar imaju po 11. Šesti Lobor, sedmi Zagorec, osmo Oroslavje i deveta Sloga imaju po osam. Deseti je Inkop sa sedam bodova, jedanaesta Mladost sa šest i dvanaesti Matija Gubec s dva boda. U sljedećem kolu sastaju se: Matija Gubec-Oroslavje, Sloga-Zagorec Veliko Trgovišće, Oštrc-Ivančica, Inkop-Jedinstvo, Pregrada-Rudar Mihovljan i Mladost Marija Bistrica-Lobor.

U 2. Zagorskoj nogometnoj ligi također se igralo 7. kolo. Omladinac-Toplice 1:1, Milengrad-Vatrogasac 1:2, Radoboj-Desinić 1:1, Đalski-Mladost Belec 1:4. Na ljestvici vodi Desinić s 19 bodova ispred Radoboja koji ima 17. Treća Mladost ima 13, četvrti Vatrogasac devet, peti Đalski sedam, šeste Toplice pet, sedmi Milengrad četiri boda, koliko ima i osmi Omladinac. U sljedećem kolu igraju: Đalski-Omladinac, Radoboj-Mladost Belec, Milengrad-Desinić i Toplice-Vatrogasac.

U Jedinstvenoj nogometnoj ligi zagrebačke županije na rasporedu je bilo 9. kolo. Dinamo Jakovlje gostovao je kod Meštrice u Gornjoj Lomnici i izgubio 3:0. U ostalim utakmicama: Jaska Vinogradar-Rakov Potok 1:1, Sloga Križ-Klas Mičevec 3:1, Bregana-Kupa Pokupsko 5:0, Polet Buševec-Zrinski Farkaševac 6:1, Klokočevac-Strmec Bedenica 2:0, Lomnica-Turopoljac Kuće 3:0 i Vatrogasac Zdenci Brdovečki-Mladost Obrezina 1:0. Na ljestvici vodi Jaska Vinogradar s 25 bodova. Dinamo je petnaesti s pet bodova. U sljedećem kolu Dinamo će ugostiti Slogu.

I u 1. Zagrebačkoj županijskoj nogometnoj ligi Zapad igralo se 9. kolo. Mladost je u Luki ugostila Jamnicu i pobijedila 5:1. Vrh je na gostovanju kod Dinama u Okiću slavio 3:0, a Pušća kod Sloge Suze u Orešju 7:0. U ostalim utakmicama: Krašić-Sava Drenje 1:3, BSK Brdovec-Bestovje 3:1, Mladost Kraj Donji-Savski Marof 4:0 i Novaki-Samoborski Otok 2:1. Na ljestvici vodi Sava s 27 bodova ispred Pušće koja ima 25. Vrh je treći s 19, dok je Mladost Luka osam s deset bodova. U sljedećem kolu Vrh će ugostiti Mladost iz Kraja Donjeg, a Pušća Krašić. Mladost Luka gostuje kod Mladosti iz Klinča Sela.