Nogometni rezultati

27

U 14. kolu Treće nogometne lige – središte krapinski Zagorec je na gostovanju pobijedio ekipu Kurilovca sa 3 : 2. Zagorec je dva puta bio u vodstvu, golovima Smrekara s 11 metara u 34. i Kanceljaka u 72. minuti, a domaći su dva puta uspjeli izjednačiti, da bi pobjednički gol za veselje Krapinčana postigao Firer minutu prije kraja. Gaj je u Maču odigrao 3 : 3 protiv Trešnjevke u utakmici punoj rezultatskih preokreta. Prvo poluvrijeme je završilo vodstvom gostiju 1 : 0, a gol je postigao Zabočanin Vinko Kotarski. U drugom poluvremenu su domaći preko Maria Brlečića u 50. i Dine Postonjskoga u 55. minuti poveli sa 2 : 1, Trešnjevka je sa dva gola Josipovića, od kojih je jedan bio iz penala, preokrenula na 3 : 2 u svoju korist, a gol za konačnih 3 : 3 postigao je Davor Iskrić u 85. minuti. Krapinski Zagorec se novom pobjedom popeo na treće mjesto ljestvice, ima 24 boda, a Gaj je deveti sa 20 bodova. U idućem 15. kolu u subotu od 14 sati Zagorec je domaćin Karlovcu, a Gaj gostuje kod Mladosti Petrinja.

U 14. kolu Četvrte nogometne lige – središte Zagreb, od zagorskih klubova Tondach je u Bedekovčini sa 2 : 0 savladao ekipu Banovca, Stubica je izgubila na gostovanju kod Moslavine sa 0 : 3, a u susretu zagorskih klubova u Zaboku su domaća Mladost i Straža iz Huma na Sutli odigrali 0 : 0. Na prvenstvenoj ljestvici vodi Lukavec sa 35 bodova, zabočka Mladost je peta sa 23 boda i susretom manje, Stubica je šesta sa 22 boda, Tondach deseti sa 19 bodova, a Straža petnaesta sa 9 bodova i utakmicom manje. U idućem kolu u subotu od 14 sati Mladost gostuje kod Ravnica, a Straža je domaćin Moslavini, dok u nedjelju u isto vrijeme Stubica je domaćin vodećem Lukavcu a Tondach gostuje kod Save Strmec.

U 12., pretposljednjem, kolu Prve zagorske nogometne lige sva tri vodeća kluba su postigla pobjede tako da je poredak na ljestvici i dalje isti. Vodeći Klanjec je kod kuće sa 2 : 1 pobijedio Lobor, drugoplasirani Golubovec je na gostovanju sa 3 : 0 savladao ekipu Omladinca, a treće Jedinstvo je na gostovanju pobijedilo Pregradu sa 1 : 0. Evo i ostalih rezultata: Rudar M – Zagorec VT 2 : 0, Inkop- Matija Gubec 2 : 3, Oroslavje – Ivančica 4 : 0 i Oštrc – Rudar DZ 0 : 4. Vodeći Klanjec ima 33 boda, drugoplasirani Golubovec 32 i jedan od ta dva kluba će biti jesenski prvak. Treće Jedinstvo ima 28 bodova, četvrta Pregrada 20, peti Rudar DZ 19 bodova i susret manje, šesti Rudar Mihovljan i sedma Ivančica imaju po 16 bodova i po susret manje, osmi Matija Gubec 14 bodova, deveto Oroslavje i deseti Inkop po 13, Oroslavje i dva susreta manje, jedanaesti Oštrc i dvanaesti Omladinac imaju po 11 bodova, Oštrc i utakmicu manje, trinaesti Lobor 4 boda i zadnji Zagorec VT 1 bod.