Košarkaši Zaboka i iduće će sezone igrati u HT Premijer ligi, iako su u drugoj izlučnoj utakmici poraženi od Ribola Kaštela na domaćem parketu 91:86. Ključnom se pokazala prednost od 13 koševa iz prve utakmice. Na početku nije izgledalo da će biti drame do samog kraja. Nakon pomalo uspavanog početka, Zabok je stekao prednost i prvu četvrtinu dobio 23:14. U drugoj je čuvao vodstvo, ali su gosti s nekoliko vezanih koševa smanjili tu prednost na dva koša do poluvremena. I onda u trećoj četvrtini kreće drama. U 24. minuti Kaštela preuzima vodstvo i kako će se pokazati, praktički ga više neće ispustiti. Zabok je stao šut, prednost Kaštela raste i nešto manje od šest minuta prije kraja iznosi deset razlike. No, budi se publika, trice pogađaju Glasper i Martinko, pa Zabok uspijeva minimalnim porazom osigurati ostanak u ligi. Zabok je predvodio Robert Glasper s 25 koševa. Nakon utakmice, trener Zaboka, Domagoj Kujundžić rekao je da je cijela sezona stala u ovu utakmicu s usponima i padovima. Na kraju se spašavalo živu glavu, ali je završilo najbolje. Kapetan Zaboka, Antonio Črnjević rekao je da mu je žao što se pred domaćom publikom nisu uspjeli oprostiti od sezone pobjedom. No, bitnije je da se izborio ostanak. Zahvalio je klubu, svim ljudima oko kluba koji su omogućili dobre uvjete. „Zahvalio bi se i igračima i treneru što su moj klub i moj grad ostavili u najelitnijem razredu hrvatske košarke.“, zaključio je Črnjević. Sportski direktor kluba, Dragutin Črnjević se složio s trenerom da je sve završilo tako, kako je tekla i sezona. „Malo su ruke drhtale. Nije krenula utakmica kako smo željeli. To se vidjelo. Dugo sam bio trener i osjetilo se. Srećom se razlika iz prve utakmice pokazala dovoljnom. Završilo je na kraju dobro i okrećemo novu stranicu.“, rekao je Dragutin Črnjević.