U 3. Hrvatskoj rukometnoj ligi Središte igralo se 18. kolo. Bedekovčina je na gostovanju kod Pavleka u Zagrebu izgubila 36:31. Bila je to izjednačena utakmica u prvom poluvremenu gdje je Bedekovčina na odmor otišla s golom prednosti. U drugom poluvremenu Pavleki u 44. minuti odlaze na tri gola prednosti i više ne ispuštaju prednost, još je i povećavaju. I ovog puta Bedekovčinu je predvodio Dejan Končić s 13 postignutih golova. Još su igrali Sloga Novoselec Križ-Gorica 2 25:28, Odema-Rekreativac 36:31, Maksimir Patela 2-Ivanić Grad 30:44, Metalac 2-Sloga Sveta Nedelja 50:10, Zagorica-Dinamo Zagreb 35:30 i Polet-Moslavac 28:26. Na ljestvici vodi Ivanić Grad s 34 boda. Bedekovčina je na trećem mjestu s 24 boda. U sljedećem kolu Bedekovčina gostuje kod Gorice 2.

U Međužupanijskoj rukometnoj ligi igralo se 11. kolo. Krapinski Zagorec ugostio je Dugo Selo 2 i upisao poraz 37:34. Utakmica je bila izjednačena dobar dio prvog poluvremena. Gosti su se počeli odvajati u zadnjih pet minuta i na poluvrijeme otišli s četiri gola prednosti. U drugom poluvremenu Dugo Selo čvrsto drži prednost i stiže do pobjede. Zagorec su predvodili Antonio Gradečak s 11 i Antonio Žigman s 10 golova. Ostale utakmice kola Iluzija-ZG Dubrava i Sisak 2-Mladost 09 su odgođene. Vodi Iluzija sa 16 bodova, a Zagorec je četvrti s 11. U sljedećem kolu Zagorec gostuje kod Novog Zagreba 2.