U 15. kolu Druge nogometne lige, posljednjem u jesenskoj sezoni, krapinski Zagorec gostovao je kod Grobničana i izgubio 2:0. U ostalim utakmicama: Marsonia-Dugo Selo 2:2, Opatija-Jadran Ploče 1:1, Belišće-Međimurje 2:1, Sesvete-Zrinski Jurjevac 0:0, Mladost Ždralovi-Bjelovar 0:1, Trnje-Hrvace 1:1 i Osijek II-Jadran Poreč 4:2. Jesenski prvak je Jadran iz Ploča s 35 bodova. Zagorec je na polovici prvenstva na pretposljednjem 15. mjestu s devet osvojenih bodova. Prvenstvo se nastavlja krajem veljače.

U Trećoj nogometnoj ligi Centar na rasporedu je bilo 16. kolo. Gaj Mače gostovao je kod posljednje Save Strmec i izgubio 4:1. Poraz Gaja ublažio je golom u 88. minuti Radić. Bistra je išla na gostovanje kod vodećeg Karlovca gdje je uvjerljivo poražena 5:0. U ostalim utakmicama: Dinamo Odranski Obrež-HAŠK 1:1, Lukavec-Mladost Petrinja 2:1, Kurilovec-Trešnjevka 2:3, Vrapče-Ponikve 2:1, Vrbovec-Samobor 1:2, Lučko-Maksimir 1:3 i Segesta-Ravnice 6:0. Na ljestvici vodi Karlovac s 39 bodova. Gaj je osmi s 23 boda, a Bistra četrnaesta sa 17. U sljedećem, posljednjem jesenskom kolu Gaj će u Maču ugostiti Vrapče, a Bistra Dinamo iz Odranskog Obreža.

U Četvrtoj nogometnoj ligi Središte – skupina A na rasporedu je bilo posljednje jesensko, 15. kolo. U zagorskom derbiju u Humu na Sutli, Straža je pobijedila Rudar iz Dubrave Zabočke 4:2. Domaći su bili uvjerljivi u prvom poluvremenu i poveli 3:0 golovima Firera u 3. te Janžeka u 20. i 34. minuti. Rudar smanjuje golom Pavetića u 49. minuti, da bi Janžek svojim trećim golom u 83. minuti ponovo povećao prednost Straže. Konačni rezultat postavio je Krznar golom u 90. minuti. Tondach je bio uvjerljiv protiv Zagreba i slavio 4:0. Pogađali su Dario Bosec u 7. minuti, Frančina u 26., Ivan Bosec u 35. i Horvat u 90. Golubovec je doživio prvi poraz u sezoni na gostovanju kod Blata 1:0. Domaći su do bodova stigli golom dvije minute prije kraja utakmice. Stubica je ugostila Polet iz Svete Klare i izgubila 2:1. Gosti su poveli već u prvoj minuti golom Fučkara Turka. Izjednačio je Kelava u 34., ali je pobjedu Poletu donio Ćavar u 73. minuti. Mladost je u Zaboku ugostila Vojnić i pobijedila s visokih 6:1. Sve golove Mladost je postigla u prvom poluvremenu, a dva puta je pogađao Krajačić, a po jednom Kotarski, Šoštar, Tepuš i Tomek. Klanjec je doma poražen od Sesvetskog Kraljevca 2:0. U ostalim utakmicama: Prečko-Brezovica 4:0 i Odra-Špansko 2:4. Jesenski prvak je Golubovec s 36 bodova, a Tondach je drugi s 32. Mladost je deseta s 20 bodova, Rudar jedanaesti s 19, Klanjec dvanaesti sa 17, Stubica četrnaesta sa 16, a Straža pretposljednja petnaesta s 14 bodova.