Dvadeset treće kolo Treće nogometne lige – središte donosi veliki derbi zagorskih klubova. U Krapini se danas sastaju domaći Zagorec i Gaj iz Mača, a utakmica počinje u 16 sati i 30 minuta. Oba kluba su u gornjem dijelu ljestvice, Zagorec je trenutno sa 38 bodova četvrti, a Gaj sa 33 boda peti. U jesenskom dijelu prvenstva u Maču je Gaj pobijedio Zagorca sa čak 5 : 1, pa je to Krapincima dodatni motiv da vrate Gaju istom mjerom.

U Četvrtoj nogometnoj ligi – središte igra se ovoga vikenda 22. kolo. Od zagorskih klubova Straža igra danas a zabočka Mladost, Stubica i Tondach sutra. U Humu na Sutli Straža danas od 17 sati dočekuje ekipu Sutle Laduč, sutra od 10 sati u Zaboku Mladost igra protiv drugoplasiranog Lukavca, sutra od 17 sati u Donjoj Stubici Stubica igra protiv trećeplasiranih Gradića, a u isto vrijeme bedekovčanski Tondach gostuje kod Odre.

U Prvoj zagorskoj nogometnoj ligi sutra se igra 19. kolo. Vodeći Golubovec kod kuće igra protiv posljednjeg Zagorca iz Velikog Trgovišća, a u derbiju kola drugoplasirani Klanjec gostuje u Svetom Križu Začretju kod trećeplasiranog Jedinstva. Igraju još: u Zlatar Bistrici Ivančica i Matija Gubec, u Dubravi Zabočkoj Rudar i Lobor, u Zlataru Oštrc i Rudar Mihovljan, u Dubrovčanu Omladinac i Inkop te u Oroslavju Oroslavje i Pregrada. Sve utakmice počinju sutra u 16 sati i 30 minuta.

U Drugoj zagorskoj nogometnoj ligi igra se sutra 9. kolo. U velikom derbiju u Brezovi se sastaju Vatrogasac i Mladost Marija Bistrica, klubovi koji su na prvom i drugom mjestu ljestvice, sa po 18 bodova. Trećeplasirani Đalski je u Gubaševu domaćin Milengradu, u Desiniću igraju Desinić i Toplice te u Belcu Mladost i Sloga. Sve utakmice počinju sutra u 16 sati i 30 minuta.