Vijesti

Načelnica Ljubica Jembrih ugostila Učeničko vijeće loborske škole

Načelnica Općine Lobor, Ljubica Jembrih ugostila je predstavnike Učeničkog vijeća Osnovne škole Franje Horvata Kiša uz ravnateljicu Valeriju Debeljak. Djeca su načelnicu upoznala sa svojim idejama i željama, za koje je načelnica istaknula kako će ih realizirati kroz godinu dana, budući ih smatra realnima. Istaknula je da je pozitivno iznenađena njihovim zrelim razmišljanjem i idejama koje idu u smjeru razvoja Lobora. Općina Lobor već niz godina provodi projekte koje su predložila djeca, kao što su izgradnja teniskog terena, igrališta kod Područne škole Petrova Gora i u Markušbrijegu te organizacija Dječjeg dana u sklopu manifestacija „Janine” i aktivnosti u sklopu Adventa u Loboru. Od ovogodišnjih ideja treba istaknuti postavljanje kućica na autobusnim stajalištima, uređenje sportskog centra, organizaciju dječjih manifestacija te osnivanje vatrogasne mladeži. Podržat će se i želja prvog razreda da im se učionica oboji u plavo.

Posljednje vijesti