U Loboru je održana Planarna sjednica Nogometnog Saveza KZŽ. Nakon što su usvojena izvješća o radu Povjerenika za natjecanje, Povjerenika za suđenje, Disciplinskog suca i Instruktora za sezonu 2023. / 2024., potvrđen je sastav liga za narednu sezonu, verificirane su Propozicije određeni su natjecateljski brojevi, određeni su parovi i vrijeme odigravanja utakmica Kupa NSKZŽ, a zbog nedostatka sudaca utakmice 1. kola kupa NSKZŽ igrat će se u dva dana. Na kraju Plenuma dodijeljene su i nagrade za Fair play. Tako je u 1. ŽNL trofej pripao NK Klanjec, a u 2. ŽNL – NK Mladost (Belec). U 1. kolu 1. ŽNL koje se igra 25. kolovoza sastaju se Stubica – Ivančica Zl. Bistrica, Oštrc – Pregrada, Jedinstvo – Straža, Oroslavje – Inkop i Radoboj – Matija Gubec. I utakmice 1. kola 2. ŽNL igraju se 25. kolovoza na sastaju se Sloga Konjšćina- Vatrogasac, Lobor – Toplice, Mladost Marija Bistrica – Milengrad, Mladost Belec – Omladinac Dubrovčan, Desinić – Rudar Mihovljan i Đalski – Zagorec Veliko Trgovišće


