U 3. Nogometnoj ligi Centar igralo se 23. kolo. Tondach je u Bedekovčini ugostio Vrapče i odigrao 0:0. Gaj je na gostovanju kod Mladosti u Petrinji poražen 3:0, a Zagorec kod HAŠK-a u Zagrebu 1:0. Bistra je ugostila Lukavec i izgubila 1:0. Još su igrali Kurilovec-Dinamo Odranski Obrež 3:1, Ponikve-Lučko 3:2, Trešnjevka-Maksimir 1:3, Samobor-Zelina 3:0 i Sava Strmec-Segesta 2:6. Na ljestvici vodi Segesta s 51 bodom. Gaj je četvrti s 42, Zagorec 11. s 31, Bistra 14. s 23 i Tondach posljednji 18. s 15 bodova. U sljedećem kolu Zagorec će ugostiti Trešnjevku, Gaj Ponikve, a Tondach Maksimir. Bistra gostuje kod Dinama u Odranskom Obrežu.

U 4. Nogometnoj ligi Središte, skupina A na rasporedu je bilo 21. kolo. U zagorskom derbiju u Zaboku su se sastali Mladost i Golubovec, a Mladost je slavila 2:0. U vodstvo je Mladost došla već u 6. minuti. Nakon nekoliko dobrih dodavanja u priliku je izbačen Smrekar koji to ne propušta. Drugi gol Mladosti ponovno postiže Smrekar, ovaj puta iz jedanaesterca u 62. minuti koji je suđen zbog igranja rukom. Straža je u Humu na Sutli dočekala Polet iz Svete Klare i odigrala 2:2. Domaći su brzo poveli s dva gola Pavića u 11. i 13. minuti. Gosti izjednačuju golovima Pavičića u 23. i Križića u 37 minuti, što se na kraju pokazalo i kao konačan rezultat. Ivančica je na gostovanju kod Španskog uvjerljivo poražena 6:1. Jedini gol za Ivančicu postigao je Rihtarić tek ublaživši poraz u 88. minuti. Rudar je u Dubravi Zabočkoj ugostio Sesvetski Kraljevec i pobijedio 1:0 golom Mutaka iz 47. minute. Još su igrali Zagreb-Brezovica 3:1, Devetka-Prečko 1:0, Ravnice-Odra 7:1 i utakmica Blato-Ilovac registrirana je 0:3 zbog tučnjave i prekida. Na ljestvici vodi Mladost s 49 bodova ispred Ravnica s 48. Golubovec je treći s 42 boda i utakmicom manje. Rudar je deseti s 26 bodova, Straža pretposljednja 15. s 13 i Ivančica posljednja 16. s deset bodova. U sljedećem kolu Golubovec će ugostiti Špansko, a Ivančica Zagreb. Mladost gostuje kod Ilovca, Rudar kod Poleta, a Straža kod Prečkog.

U 1. Zagorskoj županijskoj nogometnoj ligi igralo se 18. kolo. Inkop-Zagorec Veliko Trgovišće 3:1, Stubica-Pregrada 2:1, Oštrc-Radoboj 1:2, Oroslavje-Mladost Marija Bistrica 4:1 i Klanjec-Jedinstvo 2:2. Na ljestvici vodi Klanjec s 43 boda ispred Inkopa koji ima 29. Treća Pregrada i četvrta Stubica imaju po 27 bodova. Peti Oštrc ima 26, šesto Oroslavje 24, sedmo Jedinstvo 22, osma Mladost Marija Bistrica 20, pretposljednji deveti Radoboj 19 i posljednji deseti Zagorec Veliko Trgovišće 15 bodova. U sljedećem kolu sastaju se Klanjec-Zagorec Veliko Trgovišće, Inkop-Radoboj, Pregrada-Mladost Marija Bistrica, Stubica-Jedinstvo i Oštrc-Oroslavje.

U 2. Zagorskoj županijskoj nogometnoj ligi na rasporedu je bilo 16. kolo. Lobor-Vatrogasac 3:5, Omladinac-Milengrad 2:2, Desinić-Mladost Belec 0:2, Rudar Mihovljan-Toplice 6:1 i Matija Gubec-Đalski 2:0. Slobodna je bila Sloga. Na ljestvici vodi Matija Gubec s 37 bodova ispred Vatrogasac koji ima 34. Treća Sloga i četvrti Rudar Mihovljan imaju po 26, peta Mladost Belec 24. Šesti Lobor i sedmi Đalski imaju 16 bodova, osmi Desinić 15, deveti Milengrad 13, pretposljednje desete Toplice 11 i posljednji 11. Omladinac šest bodova. U sljedećem kolu igraju Đalski-Rudar Mihovljan, Toplice-Desinić, Mladost Belec-Omladinac, Milengrad-Lobor i Vatrogasac-Sloga. Slobodan je Matija Gubec.

U 1. Zagrebačkoj županijskoj nogometnoj ligi Zapad igralo se 17. kolo. Mladost Luka-Pušća 2:1, Dinamo Jakovlje-Zdenčina 0:0, Pribić-Vrh 1:1, Croatia Pojatno-Sveta Jana 7:0, Savski Marof-BSK Brdovec 5:2, Krašić-Mladost Kraj Donji 1:4 i Mladost Okić Klinča Sela-Kupinec 2:1. Vodeća na ljestvici je Mladost Kraj Donji s 42 boda. Vrh je drugi s 41 bodom, Pušća treća s 40, Mladost Luka četvrta s 32, Dinamo Jakovlje peti s 30, a Croatia Pojatno 11. s 12 bodova. U sljedećem kolu Vrh će ugostiti Mladost Okić Klinča Sela, a Pušća Savski Marof. Dinamo Jakovlje gostuje kod Kupinca, Mladost Luka kod Zdenčine, a Croatia Pojatno kod BSK.