U Drugoj nogometnoj ligi igralo se 7. kolo. Zagorec je gostovao kod vodećeg Jadrana u Pločama, gdje je poražen 5:1. Već u 18. minuti Zagorec je zaostajao 3:0. Smanjio je Smrekar u 37. minuti, ali domaći su utakmicu zaključili s još dva gola u drugom poluvremenu. U ostalim utakmicama igrali su: Bjelovar-Dugo Selo 4:1, Zrinski Jurjevac-Hrvace 2:3, Međimurje-Osijek II 0:3, Marsonija-Grobničan 1:0 i Belišće-Trnje 3:0. Sesvete i Mladost Ždralovi igraju sutra, a Opatija i Jadran Poreč u srijedu. Na ljestvici vodi Jadran Ploče s 19 bodova, a Zagorec je trenutno deseti s osam osvojenih bodova. U sljedećem kolu Zagorec će u Krapini ugostiti Marsoniju.

U Trećoj nogometnoj ligi Centar igralo se 8. kolo. Gaj je u Maču igrao protiv Samobora i izgubio 3:1. Jedini gol za Gaj postigao je Brlečić. Bistra je gostovala kod HAŠK-a i izgubila 2:1. Gol za Bistru postigao je Kereša. Još su igrali: Dinamo Odranski Obrež-Ponikve 2:4, Trešnjevka-Maksimir 1:3, Mladost Petrinja-Ravnice 4:0, Lukavec-Karlovac 0:0, Kurilovec-Segesta 2:2, Sava Strmec-Lučko 0:6 i Vrapče-Vrbovec 3:0. Na ljestvici vodi Vrapče s 20 bodova. Bistra je jedanaesta s deset bodova, a Gaj petnaesti sa sedam. U sljedećem kolu Gaj gostuje u Zagrebu kod Ponikvi, a Bistra će biti domaćin Lukavcu.

U 2. Hrvatskoj nogometnoj ligi za žene – skupina A, igralo se 4. kolo. Pregrada je ugostila sisački Frankopan i pobijedila 2:0, golovima Petre Marec i Lane Stanković. U ostalim utakmicama: Istra-Neretva 0:3 i Gorica-Sesvetski Kraljevec 7:0. Na ljestvici vode Gorica, Neretva i Pregrada s 12 osvojenih bodova. U sljedećem kolu Pregrada će gostovati kod Neretve u Metkoviću.

U 7. kolu Četvrte nogometne lige Središte – skupina A igrana su dva zagorska derbija. U Zaboku su se sastali Mladost i Stubica. Domaći su poveli golom Turka iz jedanaesterca u 14. minuti, a izjednačio je Pešec u 58. Za 2:1 i pobjedu Mladosti zabio je Krajačić u 61. minuti. U Klanjcu je gostovao Tondach i pobijedio 3:1. Klanjec je poveo u 36. minuti golom Brleka, no onda je Tondach preokrenuo golovima Hendije u 45. i 56. minuti te Borovčaka u 70. Vodeći Golubovec odigrao je u Sesvetskom Kraljevcu 3:3 i izborio bod. Sva tri gola postigao je Sokolić. Rudar Dubrava Zabočka gostovao je u Vojniću i izgubio 3:1 uz gol Tisanića. Straža je gostovala kod Odre i pobijedila 3:2. Golovi su pali u posljednjih pola sata utakmice. Biruš je doveo Stražu u vodstvo u 61. minuti. Domaći su izjednačili u 68. preko Lutera, da bi s dva gola Vidiček u 69. i 83. donio prednost Straži. Gudelj je uspio ublažiti poraz u 86. Još su igrali: Polet Sveta Klara-Brezovica 4:0 i Prečko-Blato 0:1. Špansko i Zagreb igraju sutra. Na ljestvici vodi Golubovec sa sedamnaest bodova. Tondach je drugi sa 16. Klanjec je deveti s deset bodova, Mladost deseta s devet, koliko ima i jedanaesta Straža. Na začelju su petnaesti Rudar s pet i šesnaesta Stubica s četiri boda. U sljedećem kolu zagorski derbi igraju Straža i Mladost. Stubica gostuje kod Brezovice, a Klanjec kod Blata. Golubovec će biti domaćin Prečkom, Tondach Odri, a Rudar Španskom.

U 1. Zagorskoj županijskoj nogometnoj ligi igralo se 6. kolo. Matija Gubec-Lobor 0:1, Oštrc-Sloga 4:0, Inkop-Zagorec Veliko Trgovišće 1:0, Pregrada-Ivančica 2:2, Mladost Marija Bistrica-Jedinstvo 0:4 i Oroslavje-Rudar Mihovljan 2:4. Na ljestvici vodi Oštrc s 14 bodova. Drugo je Jedinstvo s 13, treća Pregrada s 11, a četvrta Ivančica s devet. Peti Lobor, šesti Rudar i sedmi Zagorec imaju po osam. Osmi Inkip i deveta Sloga imaju po sedam. Deseta je Mladost sa šest, jedanaesto Oroslavje s pet i posljednji dvanaesti Matija Gubec s jednim bodom. U sljedećem kolu igraju: Sloga-Matija Gubec, Lobor-Oroslavje, Rudar Mihovljan-Mladost Marija Bistrica, Jedinstvo-Pregrada, Ivančica-Inkop i Zagorec Veliko Trgovišće-Oštrc.

U 2. Zagorskoj nogometnoj ligi također se igralo 6. kolo. Mladost Belec-Omladinac 1:1, Desinić-Đalski 1:0, Vatrogasac-Radoboj 1:2 i Toplice-Milengrad 0:4. Na ljestvici vodi Desinić s 18 bodova ispred Radoboja koji ima 16. Treća Mladost ima deset, četvrti Đalski sedam, a peti Vatrogasac šest. Šesti Milengrad i sedme Toplice imaju po četiri, dok je posljednji osmi Omladinac s tri boda. U sljedećem kolu sastaju se: Omladinac-Toplice, Milengrad-Vatrogasac, Radoboj-Desinić, Đalski-Mladost Belec.

U Jedinstvenoj nogometnoj ligi zagrebačke županije na rasporedu je bilo 8. kolo. Dinamo je u Jakovlju ugostio Polet iz Buševca i izgubio 3:1. U ostalim utamicama: Klas Mičevec-Meštrica Gornja Lomnica 1:4, Kupa Pokupsko-Jaska Vinogradar 1:5, Turopoljac Kuće-Vatrogasac Zdenci Brdovečki 1:2, Rakov Potok-Lomnica 3:4, Strmec Bedenica-Bregana 1:2, Mladost Obrezina-Sloga Križ 3:3 i Zrinski Farkaševec-Klokočevac 1:0. Na ljestvici vodi Jaska Vinogradar s 24 boda. Dinamo je petnaesti s pet osvojenih bodova. U sljedećem kolu Dinamo gostuje kod Meštrice u Gornjoj Lomnici.

I u 1. Zagrebačkoj županijskoj nogometnoj ligi Zapad igralo se 8. kolo. Vrh je pobijedio Novake 3:0. Pušća je ugostila BSK iz Brdovca i pobijedila 4:1. Mladost Luka gostovala je kod Samoborskog Otoka koji je slavio 3:2. U ostalim utakmicama: Sava Drenje-Sloga Suza Orešje 2:0, Savski Marof-Dinamo Okić 2:0, Jamnica Pisarovina-Mladost Klinča Sela 4:1 i Bestovje-Mladost Kraj Donji 0:1. Na ljestvici vodi Sava s 24 boda, a Pušća je druga s 22. Vrh je četvrti sa 16, a Mladost deseta sa sedam. U sljedećem kolu Vrh gostuje kod Dinama u Okiću, a Pušća kod Sloge u Orešju. Mladost će u Luki ugostiti Jamnicu.

U Metkoviću je igrana završnica državnog prvenstva u nogometu za vetarane na kojem su nastupile i tri zagorske momčadi. Najdalje je došao Radoboj koji je nesretno ispao u četvrfinalu od Dugopolja i to nakon izvođenja penala. Utakmica je u regularnom vremenu završila 1:1. Od istog tog Dugopolja u osmini finala ispao je Rudar Mihovljan, porazom 3:0, dok je krapinski Zagorec ispao od GOŠK Dubrovnika nakon izvođenja penala. Novi državni prvak je Sabunjar iz Privlake.