U 4. Hrvatskoj nogometnoj ligi Središte – skupina A, igralo se 17. kolo. Stubica je gostovala kod Zagreba i poražena je 2:0. Tondach je gostovao kod Španskog i odigrao 0:0. U zagorskom derbiju u Zaboku su se sastali Mladost i Straža, a utakmica je završena 2:2. Povela je Mladost odmah na početku utakmice u petoj minuti golom Poljaka iz jedanaesterca. Straža je izjednačila u 17. golom Biruša. Prednost Straži donosi Firer u 74. minuti iz jedanaesterca. Izjednačenje Mladosti donio je autogol Pečeka. Golubovec je pobijedio Slunj 3:1. Iako su gosti poveli, Golubovec je pobjedu osigurao s dva gola Vujice i jednim Riseka. Klanjec je ugostio Brezovicu, koja je odnijela bodove pobjedom 0:2. U ostalim utakmicama Dinamo Odranski Obrež-Odra 2:0, Duga Resa-Prečko 0:0 i Polet-Blato 3:1. Na ljestvici vodi Dinamo Odranski Obrež 43 boda. Golubovec je drugi s 35. Zabočka Mladost na četvrtom je mjestu s 31 bodom, a Tondach deveti s 22. Dvanaesta Straža ima 19 bodova, trinaesta Stubica 18, a četrnaesta Straža 17. U sljedećem kolu Stubica dočekuje Špansko, a Tondach Polet. Golubovec ide na gostovanje kod Blata, a Mladost ide u Slunj. Straža je domaćin Dugoj Resi, dok će Klanjec na gostovanje kod Odre.