Vijesti

Medicinsko učilište SŠ Bedekovčina obilježava 30. obljetnicu, otvara se izložba „Sestrinstvo jučer, danas, sutra”

Uoči Svjetskog dana medicinskih sestara (12.svibanj), u Općoj bolnici Zabok sutra se otvara izložba učeničkih radova Sestrinstvo jučer, danas, sutra. Izložba je organizirana u suradnji s Općom bolnicom Zabok i bolnicom hrvatskih veterana,  Društvom za povijest sestrinstva Hrvatske udruge medicinskih sestara i Zbirkom HUMS-a, uz koordinaciju Božice Jurinec. Povijest, sadašnjost i budućnost sestrinstva prikazani su umjetničkim izražavanjem učenika 3. i 4. razreda Medicinskog učilišta Srednje škole Bedekovčina. Ravnateljica škole Vera Hrvoj istaknula je i kako Medicinsko učilište ove godine obilježava i svoju 30. obljetnicu.

Posljednje vijesti