U organizaciji Streličarskog kluba Samobor održan je međunarodni turnir „Samobor Grand Prix 2022.” na kojem je nastupilo 96 streličarki i streličara. Među njima i članovi streličarskih klubova Oroslavje i Budinščina. Nakon kvalifikacija se u završnicu natjecanja uspio probiti jedino Matija Mihalić iz Oroslavja. On je u kvalifikacijama složenog luka osvojio šesto mjesto. U šesnaestini finala pobijedio je Gabrijela Pavlinovca iz Prvog streličarskog kluba Zagreb. Zatim je u osmini finala bio bolji od Damira Vukelića iz Bosne i Hercegovine. U četvrtfinalu ga je možemo reći izdala sreća. Naime, u susretu sa Stašom Modicem iz Slovenije, rezultat je bio izjednačen. Obojica su pogodila 149 kruga, ali je dalje u polufinale po dodatnim kriterijima otišao Slovenac. Mihalić je na kraju tako osvojio peto mjesto.