Marija Lukina, članica Triatlon kluba Rudolf Perešin osvojila je naslov prvakinje Hrvatske u sprint duatlonu, na utrci koja je održana u Slavonskom Brodu. Ona je jedina od žena uspjela stazu proći za manje od sat vremena, točnije 59 minuta i 47 sekundi. U muškoj konkurenciji pobijedio je Silvije Tomac iz Triatlon kluba Maksimir. Od članova Rudolfa Perešina, Neven Čorko bio je 11., Dražen Dinjar 14., Bruno Kos 16. i Karlo Dimec 24. Tim rezultatima ekipno su zauzeli ukupno treće mjesto. Prvi je bio Maksimir. Održana je i utrka Prvenstva Hrvatske u super sprint duatlonu. Kod muških je pobijedio Gabrijel Barac iz Triatlon kluba Rival. Dorian Dolić iz Rudolfa Perešina bio je 18. Kod žena je pobijedila Nika Rimaj iz Triatlon kluba Petar Zrinski. Jana Hren je bila 14., Nika Kuhta 19., a Ema Gospočić 21. Ekipno su djevojke bile pete, a u konkurenciji juniorki treće. U konkurenciji kadetkinja do 15 godina, Helena Dinjar osvojila je treće mjesto, dok je u kategoriji do 13 godina bila prva. Kiara Hren bila je sedma. Kod kadeta do 15 godina, Patrik Dinjar bio je osmi.