Vijesti

Marija Bistrica pobjednik 1. Hrvatske lige u gađanju serijskom zračnom puškom

Završeno je natjecanje u 1. Hrvatskoj ligi u gađanju serijskom zračnom puškom. Nakon održanih devet kola, u konkurenciji seniora prvo mjesto osvojila je Marija Bistrica. Donjostubički Metalis osvojio je šesto mjesto. U pojedinačnom plasmanu, tri prva mjesta zauzeli su bistrički strijelci. Prvi je bio Dino Čukman, drugi Darko Galoić, a treći Marko Matejaš. Najbolje plasirani strijelac Metalisa je Mario Bokun na 11. mjestu. U konkurenciji kadetkinja, Veliko Trgovišće osvojilo je peto mjesto. U pojedinačnom plasmanu Sara Fekeža je osvojila jedanaesto mjesto. U konkurenciji kadeta Veliko Trgovišće je peto, a klanječka Predionica šesta. U pojedinačnom plasmanu Dino Delibašić iz Predionice je peti, a Tin Bjonda iz Velikog Trgovišća šesti.

Posljednje vijesti