Magdalena Škreblin, članica Kuglačkog kluba Frozy Zabok osvojila je drugo mjesto na Prvenstvu Hrvatske u disciplini sprint. Na kuglani Mlaka u Rijeci u kvalifikacijama je nastupilo 28 kuglačica. Magdalena je bila sedma i tako se plasirala u završnicu. U osmini finala s 2:0 je pobijedila Violetu Klarić iz Rijeke, a u četvrtfinalu također s 2:0, Dijanu Mlinarić iz Plitvica. U polufinalu je Magdalena igrala protiv Lejle Štrbac iz Siscije Sisak i za plasman u finale trebala je odigrati tri dodatna udarca, budući je bilo 1:1 u setovima. S 22:19, Magdalena je otišla u finale gdje ju je čekala Nataša Ravnić iz Istre Poreč. Ravnić je bila bolja s 2:0 i tako osvojila naslov prvakinje.
BROJ PREGLEDA: 87


