Košarkaši Krapine gostovali u 7. kolu 3. lige Centar kod Duge Rese i ubilježili još jednu pobjedu 89:85. Utakmica je bila vrlo izjednačena, pa je tako prvu četvrtinu dobila Krapina, a zatim se Duga Resa vraća, pa Krapina odlazi na poluvrijeme s pola koša prednosti. Nakon treće četvrtine u prednosti je Duga Resa od pola koša, ali ipak Krapina ponovno okreće prednost na svoju stranu i dolazi do pobjede. Najefikasniji u redovima Krapine bio je Filip Đurkan s 25 koševa. Još su igrali Ogulin-Dugo Selo 92:48, a utakmica Petrinja-Otočac se tek treba odigrati. Bilo je ovo posljednje kolo jesenskog dijela prvenstva koje se nastavlja u veljači. Krapina na odmor odlazi kao vodeća momčad lige s maksimalnih 12 bodova.