Košarkaši Zaboka u 2. kolu HT Premijer lige gostovali su kod Furnira u Zagrebu, a domaći su slavili 76:71. Zabok i dalje nekompletan zbog ozljeda, mogao je do bodova. Na poluvremenu su imali prednost od tri koša, a u trećoj trećini prednost je išla s jedne na drugu stranu. U posljednjoj četvrtini Zabok čak pet minuta ne uspijeva poentirati, pa domaći stvaraju prednost koju su sačuvali do kraja. Najefikasniji kod Zaboka bili su Jarvis Garrett s 18 koševa i šest skokova te Ivan Kučan sa 16 koševa i 7 skokova. Još su igrali: Cibona-Zadar 91:73, Alkar-Gorica 77:75, Šibenka-Dinamo Zagreb 78:71, Bosco-Cedevita Junior 75:84 i Škrljevo-Split 90:97. U sljedećem kolu Zabok će ugostiti Alkar. No, prije toga će u srijedu gostovati kod Rogaške u sklopu Alpe Adria Cupa.