Košarkaši Zaboka još jednom su pobijedili Cibonu u Košarkaškom centru Dražen Petrović, ovaj put u 24. kolu Favbet Premijer lige. Slavili su 88:86. Nije tako izgledao na početku. U prvoj četvrtini Cibona je stekla prednost od 20 koševa. Zabok je postigao tek osam koševa. U drugoj četvrtini Zabok igra bolje, ali na poluvremenu Cibona ima još uvijek velikih +16. Zabok smanjuje prednosti i u nastavku utakmice, ali četiri i pol minute prije kraja Cibona je još uvijek na plus 10. Igrači Zaboka se ne predaju i do izjednačenja dolaze na minutu i 21 sekundu do kraja te se bolje snalaze u samoj završnici i stiže do pobjede košem Neala u zadnjoj sekundi. U utakmici u kojoj se samo četiri igrača Zaboka upisalo u listu strijelaca, ponovno je sjajan bio Dino Cinac koji je postigao 39 koševa. Vodeći je Zadar s 22 pobjede i dva poraza. Zabok je odlično otvorio treći dio prvenstva s dvije pobjede i sada je šesti na ljestvici s 12 pobjeda i 12 poraza.