U 16. kolu HT Premijer lige košarkaša, Zabok je ubilježio važnu pobjedu na gostovanju kod Bosca u Zagrebu 78:70. I dok je prva četvrtina protekla u izjednačenoj igri, u drugoj Zabok stječe prvu veću prednost i na poluvrijeme odlazi s 11 koševa prednosti. U trećoj četvrtini prednost raste i na plus 14. U posljednjoj četvrtini Zabok nije uspio zabiti koš više od pet minuta, pa domaći smanjuju na samo pola koša. Ipak u završnici, Zabok je bio mirniji te je stigao do važna dva boda i preskočio Bosco na ljestvici. Najefikasniji u redovima Zaboka bio je Marko Perović s 21 košem, a odličan je bio i Luka Tomas s 20 koševa i 12 skokova. Na ljestvici trenutno vodi Šibenka s 28 bodova jer Cibona, Split, Zadar i Cedevita junior imaju utakmicu manje. Zabok je na osmom mjestu s 21 bodom. U sljedećem kolu Zabok će ugostiti Cibonu.